11 produktów dla najbardziej obrzydliwych ludzi na świecie!

Dzięki Bogu możesz je zamówić online! Dobra, wiem, że w tytule powiedzieliśmy, że te produkty są dla obrzydliwych ludzi. To'nie do końca prawda. niestety, większość z nas w takim czy innym czasie będzie zamawiać takie "jedyny w swoim rodzaju" produkty, lub marząc, żebyśmy je mieli. Jak można sobie wyobrazić, wiele przedmiotów znalezionych w tym Brudnym… Continue reading 11 produktów dla najbardziej obrzydliwych ludzi na świecie!

Published
Categorized as Popkultury

Wytatuowana Marta sprawi, że się uśmiechniesz! Atrament i przepisy!

Tatuaże i koktajle! My'Chciałbym przedstawić wam Wytatuowaną Martę, której prawdziwe imię to Sasha. Sasha jest bardzo ładną, mocno wytatuowaną i utalentowaną „gospodynią domową”, która prowadzi niesamowity blog, na którym wypróbowuje nowe przepisy – czasami działają dobrze, a czasami są po prostu nieśmiałe. Jednak w przeciwieństwie do innych witryn DIY, Sasha pozwala zobaczyć to wszystko —… Continue reading Wytatuowana Marta sprawi, że się uśmiechniesz! Atrament i przepisy!

Published
Categorized as Popkultury

Wideo! Bohater Starbucksa zostaje dźgnięty w szyję, ale nadal walczy!

Nie zadzieraj z tym facetem! Wideo z monitoringu z Fresno, California Starbucks, wyraźnie pokazuje dramatyczny moment, w którym bohaterski klient Starbucks wziął prawo w swoje ręce i pobił uzbrojonego złodzieja krzesłem. Hero Cregg Jerri, 58 lat, i podejrzany Ryan Michael Florez, 30, zostali dźgnięci w walce. W rzeczywistości, twardy jak gwóźdź Jerri wyciągnął nóż z… Continue reading Wideo! Bohater Starbucksa zostaje dźgnięty w szyję, ale nadal walczy!

Published
Categorized as Popkultury

Kredki i Maszynki do Tatuażu! Poznaj 11-letniego artystę tatuażu!

On przyjmuje spotkania! Honolulu Tattoo to mały, ale interesujący sklep w części Panama City, który szczyci się specjalizacją w tatuażach w stylu Normana Keitha Collinsa (aka Sailor Jerry) – stąd nazwa sklepu. Honolulu może pochwalić się również dwiema innymi ekscytującymi i dziwacznymi funkcjami. Sam sklep został zaprojektowany tak, aby wyglądał jak domek na drzewie, ponieważ… Continue reading Kredki i Maszynki do Tatuażu! Poznaj 11-letniego artystę tatuażu!

Published
Categorized as Popkultury

Oto zdjęcie penisa Batmana! Nowa seria DC w pełnej frontalnej nagości!

Mroczny Rycerz Dong! Superbohaterowie byli znani z robienia wielu rzeczy. I chociaż wielu twierdzi, że Batman nie jest prawdziwym superbohaterem – ponieważ brakuje mu prawdziwych supermocy – wciąż potrafił uratować ludność miasta Gotham przy niezliczonych okazjach, a tak naprawdę pobił niektórych niepodważalnych superbohaterów. Jednak to, czego Batmanowi może brakować w nadludzkich atrybutach, nadrabia, będąc jednym… Continue reading Oto zdjęcie penisa Batmana! Nowa seria DC w pełnej frontalnej nagości!

Published
Categorized as Popkultury

Worlds Strongest Man jest także w popularnym programie telewizyjnym

440 funtów brutalnej siły! Gigant o długości 6 stóp i 9 cali, ważący 440 funtów, przetarł podłogę ze swoimi przeciwnikami w tegorocznym konkursie World’s Strongest Man. Tegoroczna, bardzo pożądana impreza odbyła się w Manili na Filipinach, gdzie najlepsi i najwięksi wyszli do rywalizacji, jednak, "ten "olbrzym człowieka's" najbliżsi przeciwnicy, Mateusz Kieliszkowski i Brian Shaw mieli… Continue reading Worlds Strongest Man jest także w popularnym programie telewizyjnym

Published
Categorized as Popkultury

WIDEO! Usuwanie woskowiny – grubsze niż popping pryszcz?!

Słyszysz mnie teraz? Ja osobiście nie mogę oglądać filmów z pryszczami, ale mogę oglądać niekończące się godziny maleńkich kleszczyków wbijających się głęboko w kanał słuchowy, a następnie wyciągających grudki, wstążki i głazy brązowej, śluzowatej woskowiny! Domyśl! Tak więc, jeśli jesteś podobny do mnie lub jesteś typem osoby, która lubi zarówno pryszcze, jak i usuwanie woskowiny,… Continue reading WIDEO! Usuwanie woskowiny – grubsze niż popping pryszcz?!

Published
Categorized as Popkultury

Legenda tatuażu Jonathan Shaw i marynowany punk!

Odkryto marynowany punk! Dostaniemy się do płodu w słoiku, ale zanim to zrobię, pozwól, że przedstawię BARDZO szybką biografię legendy tatuażu Jonathana D. Shawa. Jonathan urodził się 4 lipca 1953 r. Jego ojciec słynny muzyk big-bandowy Artie Shaw, a jego matką była kobieta o imieniu Doris Dowling. W późnych latach nastoletnich Shaw zaczął pisać dla… Continue reading Legenda tatuażu Jonathan Shaw i marynowany punk!

Published
Categorized as Popkultury

Brutalne zabiegi chirurgiczne przed znieczuleniem!

Lekarz cię teraz zobaczy! Masz zamiar zapuścić się w świat medycyny przed czasem znieczulenia, środków przeciwbólowych lub antybiotyków – to trzy powody, dla których istnieje nieproporcjonalna liczba narzędzi chirurgicznych poświęconych amputacji! Gdybyś miał nieszczęście mieć wypadek tak względnie możliwy do naprawienia, jak złamanie złożone (złamanie kości, w którym kość wystaje przez skórę), z pewnością ta… Continue reading Brutalne zabiegi chirurgiczne przed znieczuleniem!

Published
Categorized as Popkultury

Czy potrafisz dostrzec nagie samobójstwo Radeo?

Podgłosnić! Chelsea Vittorio, lub jak większość świata zna ją jako Radeo (Suicide), jest stylistką fryzur, modelką i fotografką. Jako alternatywna modelka Radeo została nakręcona przez wszystkich najlepszych i wniosła swój niepowtarzalny styl do każdego z tych układów. Będąc fotografem, Radeo wie, czego potrzeba, aby stworzyć wspaniały obraz, a kiedy znajdzie się na tym końcu obiektywu… Continue reading Czy potrafisz dostrzec nagie samobójstwo Radeo?

Published
Categorized as Popkultury