11 produktów dla najbardziej obrzydliwych ludzi na świecie!

Dzięki Bogu możesz je zamówić online!

Dobra, wiem, że w tytule powiedzieliśmy, że te produkty są dla obrzydliwych ludzi. To'nie do końca prawda. niestety, większość z nas w takim czy innym czasie będzie zamawiać takie "jedyny w swoim rodzaju" produkty, lub marząc, żebyśmy je mieli. Jak można sobie wyobrazić, wiele przedmiotów znalezionych w tym Brudnym Dime of Obrzydliwości obraca się wokół rzeczy wychodzących z naszych ciał z jednego lub drugiego otworu. Dziura pośladkowa, dziurka na siku, nozdrza, a nawet uszy. Pomyśl o tym artykule jako o służbie publicznej. Zaufaj nam pewnego dnia'Podziękuję nam, że wiesz, że istnieje przedmiot, który zneutralizuje smród twoich pierdów!

Wszystkie te produkty są dostępne na Amazon.com!

Zrzut ekranu-2018-04-19-at-6.03.19-PM

Czy tego potrzebujesz??

Przysadzisty nocnik może początkowo wydawać się inny, ale ciało szybko się przystosowuje, a nowy zdrowy sposób eliminowania szybko staje się drugą naturą. Dla większości osób różnica jest natychmiastowa, podczas gdy niektórym zajmuje około tygodnia, aby dostosować się, zrelaksować i ruszyć.POKOCHASZ DRAMATYCZNE REZULTATY: Pomoże Ci to zmniejszyć przepływ i zmniejszyć skurcze menstruacyjne, ponieważ nasze kubeczki menstruacyjne Blossom są naturalne i nie będą zakłócać naturalnego przepływu naszego ciała. TO DZIAŁA lub ZWROT PIENIĘDZY!Wstań i sikaj bez zdejmowania odzieży  Łatwy w użyciu  Wielokrotnego użytku i łatwe do czyszczenia  Eliminuje potrzebę używania papieru toaletowego  Lekki i łatwy do przenoszeniaChociaż może być stosowany do bólu pleców, ten otwór na odbyt zdradza jedno z jego najbardziej skrytych zastosowań!- Osłona zapobiega przedostawaniu się pętli zbyt głęboko do ucha i kontaktowaniu się z wrażliwą błoną bębenkową. -- Oczyść uszy w kilka sekund, bez bałaganu podczas irygacji. -- Zaprojektowany do wyciągania wosku, a nie wciskania go głębiej.FILTR ZAPACHÓW: Przeciwdrobnoustrojowe wkładki z węglem aktywnym filtrują zapachy z gazów jelitowych. Neutralizuje wszelkie zapachy, które przez niego przenikają, więc nie pozwól, aby jakikolwiek uchodził wokół niego, trzymaj go dokładnie nad dziurą pośladkową.-- To odplamiacz stworzony specjalnie dla kobiet. - Rozwiązuje problem z zakrwawionymi ubraniami menstruacyjnymi lub menstruacyjnymi.Jedną ręką przytrzymaj środkowy punkt podparcia narzędzia, drugą ręką przekręcając nakrętkę, aby zamocować narzędzie na paznokciu stopy. Wcześniejsza dezynfekcja paznokci, rąk i narzędzi. Wybierz odpowiedni rozmiar dla odpowiedniego paznokcia. Zestaw do manicure na wrastający paznokieć, zawiera wszystkie wrastające paznokcie.- Wysoce skoncentrowany, okropnie pachnący spray na pierdnięcie - Pachnie jak DUPA... tylko gorzej-- Końcówka ustnika z tworzywa sztucznego (dopuszczonego do kontaktu z żywnością) wchodzi do ust, dzięki czemu możesz trzymać kota i

Squatty Potty Oryginalny stołek do toalety łazienkowej

Przysadzisty nocnik może początkowo wydawać się inny, ale ciało szybko się przystosowuje, a nowy zdrowy sposób eliminowania szybko staje się drugą naturą. W przypadku większości osób różnica jest natychmiastowa, podczas gdy niektórym zajmuje około tygodnia, aby dostosować się, zrelaksować i ruszyć w ruch.

ESTIE Słoń Ceramiczny Doniczka Neti

przez GIPHY