Popkultury

Gigantyczny króliczek umiera podczas lotu United Airlines! 65-letni Ex-Playboy Bunny Furious!

Ogromny Królik znaleziony martwy!

Skandal wywołany przez United Airlines został właśnie uderzony przez innego „rockera” od public relations po tym, jak słynny i niezwykle cenny królik w tajemniczy sposób zginął podczas jednego ze swoich lotów z londyńskiego lotniska Heathrow do Stanów Zjednoczonych!

Królik o imieniu Simon był na dobrej drodze do zostania największym królikiem na świecie i według jego właścicielki / hodowcy Annette Edwards (która, jak na ironię, była króliczkiem playboya) był całkowicie zdrowy, gdy został umieszczony w kadłubie ładunkowym. „Simon przeszedł kontrolę weterynarza na trzy godziny przed lotem i był sprawny jak skrzypce. Edwards stwierdził.

Zrzut ekranu 09.05.2017 o godz. 9.31.49

Zdjęcie przez Twitter

Co się stało na pokładzie tego lotu??

Zdjęcie za pośrednictwem twitteraSimon, który miał prawie metr długości, był w drodze do nieznanego z nazwiska właściciela celebryty w Stanach Zjednoczonych. Jednak zwierzę zostało znalezione martwe po wylądowaniu Boeinga 767-300 na lotnisku O’Hare – akurat na tym samym lotnisku, na którym ten lekarz został brutalnie ściągnięty z samolotu UA.Zdjęcie za pośrednictwem TwitteraEdwards powiedział: „Stało się coś bardzo dziwnego i chcę wiedzieć, co. Wysłałem króliki na cały świat i nic takiego się wcześniej nie wydarzyło. Klient, który kupił Simona, jest bardzo znany. Jest zdenerwowany.Zdjęcie za pośrednictwem twitteraAnnette Edwards nadal publikuje zdjęcia buduarowe na swojej stronie na Twitterze.

3 stopy długości!

Zdjęcie przez Twitter

Simon, który miał obecnie prawie metr długości, był w drodze do nieznanego z nazwiska właściciela celebryty w Stanach Zjednoczonych. Jednak zwierzę zostało znalezione martwe po wylądowaniu Boeinga 767-300 na lotnisku O’Hare – akurat na tym samym lotnisku, na którym ten lekarz został brutalnie ściągnięty z samolotu UA.