Popkultury

Tata Bods i psy! Potrzebujesz tego kalendarza!

Tata i pies na każdy miesiąc!

Czas pomyśleć o kupowaniu prezentów świątecznych. A znasz tę osobę, która teraz polega na tobie w swoim rocznym zabawnym kalendarzu? Cóż, mamy dla ciebie kalendarz. Ale zamiast parafrazować, o co chodzi w kalendarzu Tata Bods and Dog. Pozwolę twórcy, Ricki Beason, zrobi to za Ciebie.

„Nasz kalendarz zawiera psy dostępne do adopcji z trzech różnych ratowników z Dallas, z których każdy pozuje ze swoim codziennym „dobrym facetem”. Chcemy uosabiać prawdziwą więź między człowiekiem a najlepszym przyjacielem człowieka. formalnie „Heartthrobs and Hound Dogs”, w którym występowały bez koszuli „przystojniacy / buff” mężczyźni, postanowiłem odejść od tego i przejść do tego z bardziej humorystycznego podejścia – z większym naciskiem na psa ratownika. Mam nadzieję, że ten kalendarz sprawi, że na twarzy osoby, która go kupi, codziennie pojawi się uśmiech. Chcę, aby ludzie widzieli psy ratownicze dla kochających zabawę łobuzów, którymi są, w nadziei, że więcej ludzi będzie chciało adoptować te głupoty. Dochody z tego kalendarza trafią bezpośrednio do trzech beneficjentów ratownictwa, aby mogli pomóc uratować życie większej liczbie psów z całego Teksasu.

Zrzut ekranu 2018-08-16 o godzinie 18.37.57

Zdjęcie przez Ricki Beason

Tata i pies na każdy miesiąc!

Zdjęcie przez Ricki BeasonDad bod: Aaron Dog: Oreo z The Love PitZdjęcie za pośrednictwem Ricki BeasonDad bod: Nick Dog: Linus i Lucy z Astasia's Angels Animal RescueZdjęcie via Ricki BeasonDad bod (od lewej): Chase, Nick, Eric Dog: Milo z Rescue Row (z Chase), Gizzy z Astasia’s Angels Animal Rescue (z Nickiem), Bardot z The Love Pit (z Ericiem)Zdjęcie za pośrednictwem Ricki BeasonDad bod: Jimmy Dog: Betty White z The Love PitZdjęcie przez Ricki BeasonDad bod: Derrick Dog: Tux z The Love PitZdjęcie przez Ricki BeasonDad bod: Brittan Dog: Kingston z Rescue RowZdjęcie przez Ricki BeasonDad bod: Ryan Dog: Marty z Rescue RowZdjęcie za pośrednictwem Ricki BeasonDad bod: Chase Dog: Cricket z Astasia's Angels Animal RescueZdjęcie przez Ricki BeasonDad bod (od lewej): Shane, Simon, Jason, Derrick, Jay Dog (od lewej): County Road z Astasia's Angels (z Shane), kwiecień z Rescue Row (z Simonem), Jensen z Astasią Anioły i Sammy z Rescue Row (obaj z Jasonem), Buster z The Love Pit (z Derrickiem), Dozer z The Love Pit (z Jayem)Zdjęcie za pośrednictwem Ricki BeasonDad bod: Jared Dog: Woody z Rescue RowZdjęcie przez Ricki BeasonDad bod: Jason Dog: Emmie z Astasia's Angels Animal RescueZdjęcie via Ricki BeasonDad bod (od lewej do prawej): Derrick, Aaron, Jason Pies: Brooklyn (występ w filmie The Love Pit z Derrickiem), Amos z Rescue Row (z Aaronem), Bianca z Astasia's Angels Animal Rescue (z Jasonem) Kup kalendarz tutaj!

Styczeń

Zdjęcie przez Ricki Beason

Tata bod: Aaron

Pies: Oreo z The Love Pit