Popkultury

Tatuaże Striptizerek! Dobry, zły i WTF!

Uważaj na tancerzy na rurze!

Niektórzy je kochają, inni nienawidzą, a niektórzy tak bardzo je kochają, że wytatuują je sobie na ciele. Mówimy o striptizerkach i ludziach, dla których obraz striptizerki jest tatuażem.

Oto czas, w którym sztuka naśladuje życie. Tatuaże, które masz zamiar zobaczyć, rozciągają się od naprawdę ładnych do wręcz nieprzyjemnych i wszystkiego pomiędzy… tak jak to, co możesz napotkać, gdy przekroczysz drzwi swojego ulubionego klubu ze striptizem.

Nigdy nie powiedzielibyśmy nikomu, co powinni, a czego nie powinni nakładać na swoje ciało, wszystko, o co prosimy, to zbadanie swojego artysty i upewnienie się, że tatuaż, który otrzymasz, będzie czymś, z czego będziesz dumny i komfortowy, gdy będzie na ciele. resztę swojego życia (laser zaporowy.)

striptizerki

 Zdjęcie przez reddit

Krok w ten sposób. Jest miejsce na jeszcze jedno!

Zdjęcie przez redditTa striptizerka maZdjęcie przez redditTo jest urocze i sprytne!Zdjęcie za pośrednictwem redditTen facet musi NAPRAWDĘ kochać striptizerki!Zdjęcie przez redditUnikalna pisownia dlaZdjęcie przez redditI niezły tatuaż.Zdjęcie przez reddit To duży kawałek!Zdjęcie z reddit... ta wersja striptizerki nie jest zbyt dokładna.Zdjęcie za pośrednictwem redditC'mon chłopaków ta dziewczyna zasługuje na napiwek!Zdjęcie za pośrednictwem redditCzy to jest lokowanie produktu dla Reebok?!Zdjęcie za pośrednictwem redditTen tat wygrywa za najbardziej sprytną koncepcję striptizerki. Trochę obrzydliwy, ale sprytny.Zdjęcie za pośrednictwem reddit Nie jesteś pewien, czy ta dziewczyna patrzy na nas, czy pokazuje nam swój tyłek?Zdjęcie przez redditTo zobowiązanie.Zdjęcie za pośrednictwem redditTen tatuaż ma nieco secesyjny wygląd.

Striptizerka Zombie

Zdjęcie przez reddit

Ta striptizerka ma "umierać" dla!