Treść wiadomości

Playboi Carti i Alisha Gory pojawiają się na okładkach Inked Music Issue

tuszem's 2021 Music Issue ukazuje się w kioskach na całym świecie. Jeśli nie'nie chcę wyjść z domu, zawsze możesz pobrać swoją kopię tutaj. A jeśli nie'Jeśli lubisz robić rzeczy w sposób fragmentaryczny, zawsze możesz dodać subskrypcję, aby nigdy nie przegap żadnego problemu, klikając tutaj. Ale zanim pospiesz się po swoją kopię, może damy ci mały podgląd tego, co ty'znajdę w środku? 

Playboi Carti

Christina Lee przeprowadziła wywiad z enigmatycznym raperem na temat jego długo oczekiwanego albumu, "Cała Lotta Red," jego miłość do punk rocka i wpływ MF DOOM na jego karierę. "Nie muszę brzmieć jak MF DOOM, żeby się nim zainspirować” – mówi Carti. „Nikt nie może go trzymać na smyczy. Nikt nie może mnie trzymać na smyczy. To zdecydowanie jego wpływ. Nawet jeśli na początku o tym nie wiedziałem, musiałem spojrzeć w górę i pomyśleć o tym gównie tutaj – to już zostało zrobione.

Zdjęcie: Gunner Stahl

Zdjęcie: Gunner Stahl

Alisza Gory

Wspaniała Alisha Gory jest metalowcem na wskroś. Oprócz pozowania do wspaniałej sesji zdjęciowej, Gory dała nam playlistę swoich ulubionych piosenek i opowiedziała o swoich ulubionych tatuażach inspirowanych metalem. 

Zdjęcie autorstwa Chrisa Vongsawat

Zdjęcie autorstwa Chrisa Vongsawat

Nick Cannon 

Wszechstronnie utalentowany artysta zatrzymał się w Inked NYC, aby zdobyć nowy, znaczący dodatek do swojej kolekcji tatuaży. Cannon następnie podzielił się swoją historią życia własnymi słowami. Od rapów, które napisał, gdy miał 8 lat, przez swój pierwszy tatuaż upamiętniający jego byłą żonę, po poszukiwania doktoratu, Cannon pozwala nam na to wszystko.  

Zdjęcie Petera Roesslera

Zdjęcie Petera Roesslera 

Cazzü

Lucas Villa rozmawiał z Queen of Latin Trap o wprowadzeniu popularnego stylu muzycznego do jej rodzinnej Argentyny i utorowaniu drogi innym kobietom, które chcą rozbić szklany sufit w gatunku zdominowanym przez mężczyzn. 

Zdjęcie Nory Lezano

Zdjęcie Nory Lezano

Mod Sun

Pop-punk odradza się w 2021 roku, a Mod Sun pomaga poprowadzić szarżę. Mod Sun opowiedział nam o swojej trzeźwości, o tym, jak znalazł pewność siebie do śpiewania i inspirację, którą znalazł "Smar 2." 

Zdjęcie: Nathan James

Zdjęcie: Nathan James

Caskey

Wiele się zmieniło dla Caskeya od czasu jego ostatniego występu w Inked, zwłaszcza ten przerażający tatuaż na głowie, który…'dołączył do swojej kolekcji. Rozmawialiśmy z hip-hopowym artystą o jego nadchodzącej współpracy z Yelawolf, o znaczeniu ciężkiej pracy i nie tylko. 

Zdjęcie Lisy Torres

Zdjęcie Lisy Torres

To tylko wierzchołek góry lodowej. My'Uzyskałem również wywiady z Dashboard Confessional, NOFX, Mario Judah i Sammi Jefcoate. Do tego epicki projekt artystyczny, którego kuratorem jest London Reese, wywiady z najlepszymi tatuatorami w grze i nie tylko. 

Zamów atramentowe's 2021 Music Issue tutaj. Subskrybuj Inked, klikając tutaj.