Treść wiadomości

Tatuaże Ligi Amerykańskiej

Szczęśliwego Dnia Otwarcia! Wreszcie! Ono'Dziwnie jest mieć sezon baseballowy rozpoczynający się w połowie lipca, ale z drugiej strony, w dzisiejszych czasach wszystko jest niezwykłe. Zwykle o tej porze roku my'Zacząć układać obraz playoffów, nie oglądać drużyn grających po raz pierwszy. 

Ten sezon będzie niewątpliwie bardzo dziwny bez fanów na siedzeniach, uniwersalnego DH, graczy rezygnujących z sezonu i mniej więcej wszystkich grających w play-offach. Ale my'wciąż jesteś podekscytowany możliwością oglądania prawdziwych sportów. Tak bardzo, że my'ponownie robimy dwuczęściowy pokaz tatuaży baseballowych. My'ponownie zaczynamy dzisiaj z American League. Dlaczego American League, pytasz? Ponieważ to's wyraźnie wyższa liga. A co ważniejsze, wyprzedza Ligę Narodową w kolejności alfabetycznej. Grać w piłkę! 

Baltimore wilga

Wilgi mogą być w tym sezonie dość kiepskie (oni'są faworytami kursów na najgorszą drużynę w lidze), ale oni'ponownie na pierwszym miejscu w tym artykule. Poza tym nic nie jest lepsze niż piwo na meczu, więc ten tatuaż Orioles/Natty Bo jest idealny. 

Boston Red Sox

Pamiętasz, jak Red Sox postanowili wymienić najlepszego gracza w baseballu, którego nie nazwano imieniem ryby, do Dodgersów na torbę piłek? To było zabawne. Red Sox będzie lepszy od Orioles, ale prawdopodobnie niewiele lepszy. Więc pozwól's pamiętają dobre czasy z tym tatuażem Dustina Pedroia świętującego zwycięstwo w World Series.

Jankesi z nowego yorku

Pełne ujawnienie: nienawidzę Yankees. Chciałem znaleźć tu najgorszy możliwy tatuaż na Ziemi. I zrobiłem. To było logo Yankee z drutem kolczastym. To był najśmieszniejszy, najbardziej gówniany tatuaż na Ziemi. Ale potem zobaczyłem ten i to's rzeczywiście dobre. Więc zrobiłem właściwą rzecz. 

Promienie Zatoki Tampa

Tropicana Field to najgorszy stadion baseballowy I'kiedykolwiek byłem. i'Byłem w Kingdome, Candlestick Park i dziwnym małym baseballowym diamentie w Jersey City, który zawsze tłukł szkło w błocie w pobliżu tablicy domowej. Wszystkie te miejsca są o wiele przyjemniejsze do oglądania meczu baseballowego. drużyna'jest całkiem nieźle?. 

Wędrujące niebieskie sójki

W czwartek, dzień przed rozpoczęciem sezonu, Blue Jays nie wiedzieli, gdzie będą rozgrywać swoje mecze u siebie. Kanada była't zachwycony, że podróżują tam iz powrotem do USA, biorąc pod uwagę naszą sytuację w Covid, więc teraz Jays będą mieszkać w Buffalo. Myślimy. nie ma'nie został jeszcze sfinalizowany, więc wszystko może się zmienić. Pozwolić's pamiętają szczęśliwsze czasy z tym tatuażem Bat Flip Heard na całym świecie. 

Amerykańska Liga Centralna

Chicago White Sox 

w 'Lata 80. White Sox nosili mundury, które wyglądały jak ręczniki plażowe. Większość ludzi myślała, że ​​są brzydkie, ale ja'zawsze twierdziłem, że są piękne. Spójrz na to logo! To rządzi. Plus to's bardzo łatwo go trochę zmienić, niech gracz macha się i chybia, a następnie zmień napis na "Sux." To był bardzo sprytny pomysł, który miałem, kiedy mieszkałem w Chicago, ja'd wydrukować je na koszulkach i sprzedać przed Wrigley Field pijanym fanom Cubsów. Mógłbym być miliarderem w koszulce parodii. Ale nigdy tego nie zrobiłem. Ktoś inny to zrobił. A teraz pracuję dla Inked. 

Indianie z Cleveland

W tym zespole dzieje się wiele problematycznych rzeczy. Od nazwy zespołu po stare logo. Dlaczego mają?'Zmiana nazwy z powrotem na Spiders jest zaskakująca. Ono's taka czadowa nazwa zespołu. Bądź pająkami, do cholery. 

Tygrysy z Detroit

Dawny stadion Old Tiger miał maszt na środku środkowego pola. Nie poza ofensywą, na środku pola gry. To było jedno z wielu dziwactw, które sprawiły, że pokochałam to miejsce, mimo że zanim je zobaczyłam, była to nora. 

Kansas City Royals

Kiedy byłem małym dzieckiem, byłem całkowicie zakochany w fontannach na boisku na stadionie Kaufmana. Podczas gdy oni byli't na boisku, jak wspomniany maszt flagowy, lubiłem wyobrażać sobie, że gracz może wpaść w nie, łapiąc piłkę latającą, gdy przelatuje przez płot. Gracz musiałby przeskoczyć około 40 stóp nad ścianą, aby to zrobić, ale to nie?'nie powstrzymuje mnie od marzeń. Także, Bo Jackson kurwa rządził. 

Bliźniaczki z Minnesoty

Pamiętasz lata 2000, kiedy Bliźniacy byli bardzo dobrzy i co roku wygrywali dywizję, tylko po to, aby nigdy nie wygrać serii play-off? To było dziwne. Biorąc to pod uwagę, Johan Santana był niesamowity. A Kent Hrbek to jedna z najlepszych nazwisk w baseballu w historii. Plus, Bulbasaur jest fanem. 

Bliźnięta

Amerykańska Liga Zachodnia 

Houston Astros

Wiele osób było bardzo złych, gdy dowiedzieli się, że Houston Astros kradli znaki. Nie jestem jedną z tych osób. Uwielbiam sportowe kontrowersje. Uwielbiam, kiedy drużyny z college’u kupują traktory swoim zawodnikom. Albo kiedy po cichu nagrywają inne zespoły. Oszukuj ile chcesz, drużyny sportowe. A jeśli wygrasz to wszystko, zdobądź śmieszny tatuaż maskotki. 

Anioły z Los Angeles

Anioły to najbardziej zapomniana drużyna w lidze. Nikt się nimi nie przejmuje. Jedynym powodem, dla którego ludzie ich znają, jest ten gówniany film Disneya i Rajd Małpy. To głupie powody, by znać drużynę baseballową. Ale kiedyś mieli fajne czapki?. 

anioły

Oakland A's

Czy są lepsze?'s tatuaże tam? Pewny. Ale kiedy zobaczysz tatuaż z okazji Chada Bradforda's szalony ruch miotania, musisz to uwzględnić, prawda? Zastanawiam się, ile dzieciaków złamało palec, próbując to naśladować.

Seattle Mariners 

Mariners to jeden z wielu zespołów, które w latach siedemdziesiątych lub osiemdziesiątych miały kiepskie logo tylko po to, by się go pozbyć za coś kiepskiego. Czapki z trójzębem M są niesamowite. S jest nudne jak diabli. C'pon Marynarze. Ono'To trochę szalone, wyobrażając sobie, że w tym zespole byli jednocześnie Alex Rodriguez, Edgar Martinez, Ken Griffey Jr. i Randy Johnson, ale oni'nigdy nawet nie byłem na World Series. 

strażnicy Teksasu

Oto drugi tatuaż Jose Bautisty w tym artykule. Czy'Nie widziałem, że nadchodzi, prawda? Cóż, Joey Bats nie?'Widzę też, że ten cios pochodzi z Nieprzyjemnego Zapachu. Booyakahsa! Do zobaczenia w poniedziałek z National League!