Tatuaże

Zayn Malik podsyca plotki o zaręczynach dzięki nowemu tatuażowi „Love”

Możemy mieć potwierdzenie, że Zayn Malik rzeczywiście jest zaangażowany w modelkę, Gigi Hadid… tak jakby.

Zayn Malik jest prawdopodobnie przyzwyczajony do tego, że jego życie miłosne jest pożywką dla tabloidów, hejterów i teoretyków spiskowych, ponieważ niespodziewanie zerwał zaręczyny z piosenkarką Little Mix Perrie Edwards w 2015 roku, ale była piosenkarka One Direction nie zrobiła nic, by stłumić krążące plotki o możliwym zaręczynach z obecną dziewczyną, modelką Gigi Hadid. W rzeczywistości, podczas pobytu w Nowym Jorku w zeszłym tygodniu, Malik przypadkowo ujawnił nowy tatuaż, który może wypuścić kota z pudełka.

Uruchom pokaz slajdów, aby przyjrzeć się tatuażowi, o którym mowa.

(Zayn Malik's(Zayn Malik's

(Zayn Malik's "kocham" tatuaż na dłoni, jak widać na tym zdjęciu z filmu zamieszczonego na jego Instagramie. Zdjęcie: Zayn Malik/Instagram)

Malik był w Nowym Jorku, kręcąc scenę do nadchodzącego filmu Ocean’s Eight, a podczas pobytu w mieście 17 stycznia piosenkarz pokazał zupełnie nowy tatuaż na swojej prawej ręce świata „miłość” nabazgraną czarnym Czcionka skryptu na jego knykciach – prawdopodobnie napisana własnym pismem Hadida. Ten nowy tatuaż sam w sobie nie jest solidnym dowodem na to, że Malik i Hadid stają się coraz poważniejsi – już wiemy, że są „zakochany”—ale mniej więcej w tym samym czasie Hadid został zauważony, gdy nosiła prostą złotą obrączkę na serdecznym palcu lewej dłoni, co, co zrozumiałe, zaiskrzyło plotki że ta dwójka może już być zaręczona.

Teraz prawie wszyscy spodziewaliby się, że Malik naprawdę wyjdzie na całość z pięknym diamentowym pierścionkiem, jeśli miałby się oświadczyć Hadidowi, ale kto wie? Być może ta zwykła złota obrączka jest po prostu symbolem zastępczym dla gigantycznego rocka, który ma dopiero nadejść. A może Hadid ma prostszy styl niż Edwards. Według jednego źródła, cytowanego przez Life & Magazyn Style, Malik rzeczywiście zaproponował Hadidowi niedawno, ale ponieważ ma tylko 21 lat i nie jest gotowa zawiązać węzeł, model podobno go odrzucił. „Widziała, jak jej mama [Yolanda Hadid] przechodzi dwa kłopotliwe rozwody, więc Gigi chce mieć 100% pewności, że Zayn jest tym jedynym, zanim podejmie zobowiązanie na całe życie”.