dziwaczne wieści

Nie możemy uwierzyć, że te tatuaże skryptowe istnieją

Napis jest jednym z najpopularniejszych tatuaży, a wielu decyduje się na sentymentalne słowo lub frazę do zapamiętania do końca życia. Jednak kiedy dostałem swój pierwszy tatuaż z napisami, poszedłem w zupełnie innym kierunku. W tym czasie byłem studentem pierwszego roku w college’u i byłem bardzo nowy na scenie tatuażu. W poprzednim roku ja'D "czytać" (Daj spokój, większość z tego jest't nawet po angielsku) "Mechaniczna Pomarańcza" i pokochałem ten film. Więc, będąc młodym i naiwnym, dostałem słowo "horrorshow" wytatuowany na piersi przez drapak w pokoju w akademiku. Jezu.

i'd pierwotnie chciał mieć tatuaż na górnej części pleców, ale "artysta" nie'Czuję się komfortowo tatuując to miejsce. Powinienem był od razu odejść. Niestety nie't a przez ostatnie dwa lata ja'Pracowałem nad usunięciem tego tatuażu. Pomimo braku profesjonalnego przeszkolenia tatuaż jest't strasznie zrobione i gdyby był w bardziej ukrytym miejscu, powiedzmy na udzie lub plecach, prawdopodobnie zostawiłbym go na jakiś czas w spokoju. Jednak posiadanie go na obojczyku przez lata wzbudziło niechcianą uwagę, głównie ze strony obcych mężczyzn w metrze lub na ulicy. Ono'jest czymś, co zmęczyło mnie wyjaśnianiem.

Po pierwsze, jeśli nie'nie wiem, co to było, wiele osób myślało, że to po to "amerykański horror" lub powiedział dziwaczny pokaz. Po drugie, czy oni…'Czy słyszałeś o książce, czy nie, kiedy wyjaśniłem fabułę, której chciałbym mieć?'T. Bo chociaż potrafię docenić kunszt kryjący się za powieścią i filmem, ja'Naprawdę nie mam tatuażu do historii, która'pełne przemocy, tortur i gwałtów. i'Z pewnością przeszłam już moją niespokojną fazę nastolatka i jako niespokojny dorosły, ja'Wolę być bardziej dyskretny z moimi gustami literackimi.

Chociaż z pewnością nienawidzę mojego tatuażu skryptowego, to's nic w porównaniu z niektórymi projektami, które znalazłem na Snake Pit. Snake Pit zajmuje się najdziwniejszymi, najdzikszymi i najgorszymi tatuażami w okolicy — niezależnie od tego, czy…'ponownie źle zrobione, złe pomysły lub połączenie tych dwóch. Rzuć okiem na niektóre z najbardziej szalonych tatuaży skryptowych, które znaleźliśmy w mediach społecznościowych i aby zrozumieć, dlaczego ludzie otrzymują te tatuaże, sprawdź nasz wywiad z anonimowym twórcą niesławnej strony na Instagramie.