Treść wiadomości

Rekreacyjna marihuana przybywa do Michigan

Stan Michigan legalizuje rekreacyjne używanie marihuany i możesz spodziewać się, że zakupy będą dostępne już w kwietniu 2020 r..

Około rok temu wyborcy w Michigan zdecydowali się zagłosować za legalizacją rekreacyjnego używania marihuany – głosowanie przeszło, a 57% głosujących głosowało tak w sprawie rekreacyjnego używania marihuany. Ale to nie'to znaczy, że ludzie mogą teraz po prostu kupić trawkę. 

Sklepy z medyczną marihuaną zaczął zgłaszać formalności dotyczące licencjonowania obiektów rekreacyjnych na początku listopada, a sprzedaż ma rozpocząć się w kwietniu lub maju 2020 r. Ze względu na oczekiwany napływ sprzedaży, mamy nadzieję, że opóźnienie to pozwoli na uprawę większej liczby roślin, aby zapobiec brakowi zasobów dla tych którzy używają marihuany medycznie?. 

Palacze są't jedynymi osobami korzystającymi z tej zmiany, ponieważ sklepy rekreacyjne będą łatwiejsze do otwarcia niż sklepy medyczne. Sklepy z medyczną marihuaną mają wyższe standardy i muszą to udowodnić znacznie większa stabilność finansowa niż sklepy rekreacyjne będą teraz musiały pokazać. Ostatecznie orzeczenie rekreacyjne znacznie ułatwi życie konsumentom i sprzedawcom marihuany. 

I tak, lokale i pokazy w Michigan mogą składać wnioski o pozwolenie na palenie marihuany na miejscu. BRB sprawdzanie, czy Podejrzeć ma jakieś nadchodzące koncerty w Michigan.