Treść wiadomości

Modelka tatuażu Vany Vicious zarabia 12 000 USD rocznie, sprzedając swoje majtki

32-letnia bomba Vany Vicious może mieć ponad 616 000 obserwujących na Instagramie, ale obserwujący jej biznes online przynoszą jej tysiące dolarów miesięcznie, co daje około 12 000 dolarów rocznie. W tym internetowym biznesie model tatuażu oferuje majtki po treningu, noszone na dzień skarpetki lub zmysłowe majtki po spoconym seksie. Vany Vicious pobiera do 100 USD za parę.

"Zacząłem to robić, ponieważ moi fani często o to prosili. Pytają też o używane skarpetki.” Vany powiedział. "Zacząłem kilka miesięcy temu i każda para może kosztować od 50 do 100 USD w zależności od aktywności”.

Modelka tatuażu rozpoczęła swoją kolekcję tatuaży w wieku 14 lat, zaczynając od MySpace, zanim stała się sensacją na Instagramie. Wiele z jej prac nad rękawami wykonał tatuażysta Paul Schnell.

Teraz 32-latka jest czarnym pasem w taekwondo, a między modelingiem, chodzeniem na siłownię i robieniem gówna Girl Boss między swoimi dwoma biznesami – Haute Floss i Throwback Garage – Vany Vicious lubi spędzać czas ze swoimi psami.

Zarówno Haute Floss, jak i Throwback Garage skupiają się na niedrogich ubraniach, biżuterii i strojach kąpielowych dla kobiet. Założyła te firmy, mówiąc: „Wiem, że to modelowanie nie będzie trwało wiecznie, ludzie się starzeją”.

Jako że Vany Vicious jest weteranem w branży modelek, doradza początkującym modelkom: "Zaufaj swojemu instynktowi podczas sesji zdjęciowych, nie'nigdy nie robić niczego, co sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo."