Treść wiadomości

Purrrfect tatuaże dla kotów

To straszny czas na świecie. Ludzie są stworzeniami społecznymi, więc gdy zmuszamy się do utrzymania izolacji podczas pandemii COVID-19, tęsknimy za czymś, co wypełni tę pustkę w naszych zbiorowych sercach. Koty są do tego absolutnie idealne. 

To nie pierwszy raz, kiedy my'zamieściłem treści o kotach. Do diabła, czy internet jest przydatny do czegokolwiek innego niż pornografia, tatuaże i treści z kotami? Ale teraz, w naszych potrzebach, koty naprawdę są idealnym antidotum na to, co nam dolega.

W rzeczywistości schroniska w całym kraju zgłaszają, że ludzie mają odszedł w szał adopcyjny. W Nowym Jorku to's prawie łatwiej znaleźć rolki papieru toaletowego niż kociego przyjaciela czekającego na wieczny dom. Kiedy myślisz o tym, to naprawdę jest idealny czas. Utknięcie w domu daje wystarczająco dużo czasu na związanie się z nowym kotkiem, usługi takie jak Chewy sprawiają, że można łatwo zdobyć artykuły dla zwierząt bez wychodzenia z domu i trzymania mruczącego kota na kolanach zmniejsza niepokój nawet najbardziej zatwardziałych z nas. 

Chociaż moje alergie uniemożliwiają mi adopcję własnego kota, ja'Używam dużo czasu w domu, aby bardzo uważnie monitorować przychodzenie i odchodzenie moich kotów z sąsiedztwa. Jest nieco pulchny (nie próbuje wstydzić się ciała, po prostu stwierdzając fakty) perkal, który spędza dużo czasu siedząc na naszym tylnym ogrodzeniu, badając okolicę. Tam'Jest także przeważnie czarnym kotem w smokingu, który jest, jak należy to ująć, mniej niż pełen wdzięku. Przepraszam za dyskrecję, ale te koty z sąsiedztwa pomagają mi uporać się ze wszystkimi moimi obawami związanymi z pandemią. I ja'wyraźnie nie jestem sam. 

Narodowy Dzień Szacunku dla Kota jest w sobotę i naprawdę mógł'być w lepszym momencie. Ponieważ tak bardzo, jak możemy kochać nasze kotki, zwykle uczą nas wszystkich trochę o dystansie społecznym. Trzeba dać im przestrzeń dla większego dobra społeczności, by nie czuć wściekłości ich pazurów. Potężna lekcja w dzisiejszych czasach. 

Więc pozwól'Szanujemy niektóre z naszych ulubionych kotów, korzystając z tej galerii tatuaży kotów.