Kultura

Świętuj Narodowy Dzień Wódki z Tito’s

W ostatniej dekadzie Austin w Teksasie stało się znane jako gorące łóżko dla wszelkiego rodzaju fajnej kultury. Muzyka? Cholerna racja. Tatuaże? Z pewnością. Wódka? Obstawiasz. przywdziewać't brzmi tak zaskoczony, nie wszystkie wódki pochodzą z zamarzniętych tundr Rosji. Tito's Wódka od ponad 18 lat produkuje pyszną wódkę z głębi serca Teksasu. Tito Beveridge (tak, to'to jego prawdziwe imię) na początku lat 90. zaczął produkować wódki smakowe, które rozdawali swoim przyjaciołom jako prezenty świąteczne.'s. Po maksymalnym wykorzystaniu 19 kart kredytowych, ciężkiej pracy i porzuceniu smaków Beveridge wymyślił Tito's wódka, którą ludzie znają i kochają.

W najbliższą sobotę jest Narodowy Dzień Wódki, więc dlaczego miałbyś świętować z wódką z dowolnego miejsca poza Stanami Zjednoczonymi? Wszystko, co wchodzi w Tito's — od składników wódki po kapsle — jest produkowany w Stanach Zjednoczonych. Jeśli ty'szukając konkretnego koktajlu, aby cieszyć się, proponujemy ubić kilka Tito's Texas Sippers.

Tito's Texas Sipper

Tito's Texas Sipper

1 1/2 uncji Tito's Ręcznie Robiona Wódka

1/4 uncji likieru z czarnego bzu, takiego jak St Germain

2 uncje świeżego soku grejpfrutowego

1 uncja Soda Grejpfrutowa

Wstrząsnąć Tito's, likier z czarnego bzu i sok z lodem. Przecedź do szklanki typu rocks wypełnionej świeżym lodem i napełnij sodą grejpfrutową. Udekoruj listkiem mięty i ciesz się!