Treść wiadomości

Pie or Die — Tatuaże z okazji międzynarodowego dnia ciasta

Ciasto to najlepszy cholerny deser, jaki istnieje – ma owoce i chrupiącą skórkę, to'jest słodka i ciepła, i to'jest zwykle robiona przez twoją babcię. Jest to pełne ucieleśnienie domowych wygód i zasługuje na to, by być celebrowane poprzez pieczenie i sztukę. Więc w ten narodowy dzień ciasta, spójrz na kilka uroczych tatuaży na ciasto. 

Ciasto to jeden z najstarszych deserów na świecie, który pierwotnie pojawił się w starożytnym Egipcie i Rzymie. Pierwotnie ciasto faktycznie nazywano trumną (najbardziej zła nazwa ciasta na ciasto) i ludzie jedli tylko nadzienie. Ale po stworzeniu Ameryki ludzie zaczęli również jeść skórkę ciast. Większość pasztetów to pasztety mięsne, ponieważ w tym czasie trudno było znaleźć owoce.

Ciasta były jedną z niewielu potraw, które mogli jeść zarówno chłopi, jak i arystokraci, ponieważ były łatwe do dostosowania w zależności od budżetu. Ciasta zwykle miały jakiś wystrój, mimo że były robione w domowej kuchni lub przez kucharza. Dekorowanie ciasta było łatwym i niedrogim sposobem na urozmaicenie posiłku, bez konieczności używania dodatkowych składników lub przedmiotów. To także sprawia, że ​​są jednymi z ładniejszych produktów do tatuowania.

Jaki deser byłby twoim następnym tatuażem??