Treść wiadomości

Czy A$AP Rocky nakręcił seks taśmę?

Przygotujcie się, wygląda na to, że A$AP Rocky miał wyciek z sekstaśmy – i to's mniej niż imponujące według użytkowników Twittera. Fanki A$AP w całym kraju są złamane przez mniej niż imponujący rytm przedstawiony w filmie, a jeśli jest to Rocky, właśnie sprawił, że wielu mężczyzn stało się bardziej pewnych siebie. 

A$AP był cholernie otwarty na temat swojego życia seksualnego, w wywiad z Esquire wyjawił wszystkie szczegóły dotyczące swoich licznych i regularnie odbywających się orgii. W rzeczywistości w tym samym wywiadzie A$AP otwarcie przyznał, że filmuje wiele swoich orgii i spotkań seksualnych. Podzielił się również tym, że ma uzależnienie od seksu, ponownie czyniąc wszystko bardziej możliwym, że to naprawdę jest A$AP's seks taśma. 

Choć to'nie można zobaczyć mężczyzny'twarz w seks taśma (tam's link dla wszystkich maniaków) Fani A$AP szybko zauważyli kilka bardzo znajomych tatuaży na dżentelmena, który jest przedstawiony w filmie. Równie dobrze może to być po prostu dedykowany wygląd podobny do A$AP, a może głębokie podróbki są teraz używane do kopiowania nawet tatuaży, ale tak czy inaczej dowody są dość obciążające według długoletnich fanów.

Ono'ostatecznie niemożliwe jest udowodnienie, czy to's A$AP w teledysku, chyba że sam raper zdecyduje się to przyznać, ale kto wie! Może to A$AP, a może on'jest dumny z pracy, a jeśli tak, to więcej mocy dla niego. Ale również, panie, nie zapomnijcie wyrazić swoich pragnień w sypialni.