Treść wiadomości

Nastolatki, czarne parady i dni zagrożenia: 40 legendarnych tatuaży My Chemical Romance

Po atakach z 11 września 2001 roku wokalista Gerard Way i perkusista Matt Pelissier z Newark, New Jersey zainspirowali się do założenia zespołu. Szybko zrekrutowali Raya Toro jako gitarzystę prowadzącego i Gerard'młodszy brat Mikey Way dołączył do zespołu na basie. Kilka miesięcy po połączeniu sił gitarzysta Frank Iero wskoczył na pokład, a zespół zaczął budować fanów na MySpace. Wydali swój pierwszy album, "Przyniosłem ci moje naboje, przyniosłeś mi swoją miłość" w 2002 przez Eyeball Records, ale wkrótce przeszli do Reprise Records, gdzie wydali swój platynowy album "Trzy toasty za słodką zemstę" w 2004 roku. Ten album dał publiczności część zespołu's najpopularniejszych singli wszechczasów, w tym "Helena," "i'm Nie w porządku (obiecuję)" oraz "Twój duch."

W 2006 roku My Chemical Romance zaprezentowało swój potrójny platynowy album "Czarna parada," w którym znalazły się słynne single "Witam na czarnej paradzie," "Nastolatki," "Znane ostatnie słowa" oraz "ja nie't Kocham Cię." Ten album przyniósł zespołowi jedyną nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Boxed lub Special Limited Edition Package. Po wydaniu trzeciego albumu zespół wyruszył w światową trasę koncertową 133 koncertów, ale przez kilka lat wstrzymywał się z wydawaniem kolejnego albumu. Czwarty album, "Danger Days: Prawdziwe życie wspaniałych Killjoys" zadebiutował na 8 miejscu na liście Billboard 200 w 2010 roku, dając fanom single "Na na na" oraz "Śpiewać." Do 2013 roku grupa zaszokowała słuchaczy na całym świecie, gdy ogłosili swoje zerwanie, ujawniając wiadomości na swojej stronie internetowej. W kolejnych latach członkowie zespołu pracowali nad solowymi projektami, a Gerard Way wydał swój solowy album "niezdecydowany Obcy" w 2014 roku. Way włożył również swoją energię w serię komiksów, "Akademia Parasolowa," którą zaczął pisać w 2007 roku. Od tego czasu Way wydał 24 numery, a jego komiks został zaadaptowany jako serial telewizyjny przez Netflix w 2019 roku.

W Halloween 2019 roku zespół ogłosił, że w 2020 roku ponownie wyruszy w trasę koncertową po Ameryce Północnej. Z powodu pandemii COVID-19 koncerty zostały przełożone na rok 2021. Na cześć ponownego spotkania zespołu, spójrz na niektóre naszych ulubionych tatuaży My Chemical Romance w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swoją ulubioną piosenkę MCR w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.