Treść wiadomości

Czy to ciasto z tatuażami?

Ono'zostało powiedziane do tej pory 10 000 razy, ale wciąż trzeba to powtarzać – internet to dziwne miejsce. Dla całej radości, jaką czerpiemy z filmów ze szczeniakami, my'jesteś tak samo zdezorientowany wszystkimi najnowszymi memami. Dlaczego muszę określić kolor tej sukienki? Tak czy inaczej, wydaje się to brzydkie. Kogo tak naprawdę obchodzi, jeśli ten komputer mówi yanny lub laurel? 

Tym razem internet znów się tym zajął pytając nas, czy rzeczy są ciastem

Gdy film „Tasty” trafił do internetu, wszystko stało się szalone. Rzeczywistość wywróciła się do góry nogami, gdy dowiedzieliśmy się, że zwykłe przedmioty gospodarstwa domowego mogą być ciastem. Ludzie zaczęli odgryzać meble, ubrania, a nawet swoje zwierzęta. OK, to nie'faktycznie się zdarzyło, przynajmniej mamy nadzieję, że tak się stało'T. Ale ten trend dał nam trochę potrzebnych chichotów. 

Szczerze mówiąc, przy obecnym stanie świata byłoby o wiele lepiej, gdyby większość rzeczy rzeczywiście była ciastem. To zdecydowanie podniosłoby nasze morale narodowe, że's na pewno. 

Czy to ciasto z tatuażami? Prawdopodobnie nie. Oni'ponownie prawdopodobnie tylko tatuaże ciasta. Ale bądź szczery, nie jesteś'Nie jesteś już całkiem pewien, prawda? Może wszystko jest ciastem…. 

Tatuaż przez Jesse Rix

Tatuaż przez Jesse Rix

Tatuaż przez Benjamina Laukisa

Tatuaż przez Benjamina Laukisa