Tatuaże

Historia tatuaży Ozzy’ego Osbourne’a

Spojrzenie na Księcia Ciemności' Kultowy atrament

Skała' legenda rolki Ozzy Osbourne, niekwestionowany "Ojciec Chrzestny Heavy Metalu", ma jeden z najbardziej złowrogich stylów na świecie. Jego skandaliczna osobowość jest ucieleśnieniem tego, co to znaczy naprawdę nie obchodzić. Oczywiście jego tatuaże odzwierciedlają frontmana Black Sabbath's kultowy smak i były kopiowane przez tysiące na przestrzeni lat.

Po tym, jak Black Sabbath wydali swój pierwszy album na początku 1970 roku's, Ozzie'Kariera trwa prawie pięć dekad. On'zrobił wszystko: udaną karierę solową, gwiazdę reality TV, aktorstwo w dużych filmach, pisanie bestsellerowej książki, a nawet rozpoczęcie własnego festiwalu muzycznego.

Tam jest tylko jeden 'Ozzman' a jego tatuaże zawsze były istotną częścią jego wizerunku, ale czy wiesz, że ten sam facet, który odgryzł głowę nietoperza, ma wytatuowane na kolanach buźki? Postanowiliśmy stworzyć następującą galerię eksplorującą legendarnego rockera's najsłynniejsze utwory i takie, których być może nigdy nie zauważyłeś.

Ozzy Osbourne

Źródło: Wikipedia

Źródło: Wikipedia

Sprawdź jego legendarny atrament!

Ozzy Osbourne

Nadchodzi Ozzman

Źródło: Wikipedia

Ozzy's tatuaże są odzwierciedleniem jego wyjątkowej i legendarnej osobowości. Patrzymy w górę na Ozzy’ego, ponieważ on'nie boi się mówić ani robić tego, co jest w jego maniakalnie genialnym umyśle, a jego tatuaże są czymś, co to reprezentuje.

Które z nich były twoimi ulubionymi? Daj nam znać i UDZIAŁ z Twoimi przyjaciółmi!

Ręka zagłady

Ozzy mówi, że O-Z-Z-Y na jego knykciach był jednym z jego pierwszych tatuaży. Pracę domową w wieku 16 lat, twierdzi, że był to jeden z niewielu tatuaży, jakie kiedykolwiek otrzymał, będąc w rzeczywistości trzeźwym jak kamień.

Czaszka wampira

Ozzie'W lewym górnym rogu klatki piersiowej znajduje się czaszka wampira, zakapturzona czerwonym materiałem. Przy bliższym spojrzeniu widać, że to'Czoło ma pęknięcie, prawie jak dziura po kuli.

Podobieństwo do Skeletora jest niesamowite.

"Sharon"

Osbourne'Żona Sharon, którą wszyscy poznaliśmy w ich przeboju MTV The Osbournes, ma wytatuowane jej imię na prawym ramieniu pod różą. Twierdzi, że dostał go po pijanemu i całkowicie ją tym zaskoczył.

Stickman

Ozzy'Lewy nadgarstek ma kolejny tatuaż z pracy domowej przedstawiający chodzącego człowieka-kija. Nad nim są małe bąbelki myśli. Trzymając mikrofon, wygląda na to, że…'wpada mu do ust.

Medalion w kształcie serca

Na wewnętrznym przedramieniu ma medalion w kształcie serca w hołdzie swojej matce.

Chiński smok

Jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych tatuaży na Ozzy'ciało to jego płonący niebieski smok na jego prawej piersi. Artyzm tego utworu przypomina starożytny chiński folklor.

Sztylet

Na prawym przedramieniu ma tatuaż ze sztyletem z napisem "Mama" na banerze w poprzek. Jeden z jego pierwszych utworów, Ozzman otrzymał ten, gdy miał 15 lat. Patrząc wstecz, on nie'Naprawdę wiem dlaczego…

"ja nie'Nie rozumiem, dlaczego, kiedy miałem tatuaże tyle lat temu, wszyscy mieli sztylety," powiedział. "ja nie'Nie rozumiem, jaki był teraz cholerny punkt, ale wtedy poszedłbyś po sztylet na ramię."

Gargulec

Na lewym ramieniu ma wymyślny tatuaż przedstawiający groźnego gargulca. W jej uścisku znajduje się głowa kobiety-zombie/wampir, która bardzo przypomina jego żonę Sharon, ale on nie'nie domagam się tego'ma przypominać ją.

Jack Osbourne

Pochodzący z dalekiej drogi od zdenerwowanego młodego nastolatka, który pojawił się w The Osbournes, dorosły Jack Osbourne ma własną kolekcję imponujących robótek ręcznych.

Jaki ojciec taki syn

Podczas gdy Ozzy's tatuaże znajdują się głównie na jego ramionach i klatce piersiowej, jego syn Jack postanowił pójść w ślady ojca's śladami i trochę smoczego atramentu. Całe jego plecy to scena bitwy w chińskim stylu przedstawiająca wojownika walczącego ze smokiem.

"Perła"

Jack Osbourne również składa hołd swojej młodej córce Pearl, znajdującej się w podobnym miejscu, jego tata składa hołd matce.

Atrament na jej umyśle

Kelly Osbourne, której własna kariera muzyczna doprowadziła ją do podjęcia działalności społecznej, ma słowo "Historie" z boku głowy.

Ozdoba Tats

Ma też małe serca i trójkąty wokół palców i nadgarstków.

Uśmiechnięte twarze

Rzadki widok do zobaczenia, Ozzy'S kolana faktycznie mają dwa 'kij i szturchnij' uśmiechnięte twarze na nich. Jeden z wielu tatuaży, które robi Ozzy'nie pamiętam, żebym dostał.

Potwór rękaw

Jednym z jego późniejszych dodatków jest rękaw na prawym ramieniu. Kakofoniczny kolaż potworów, ognia, smoków i innych rzeczy, które wpadają w nocy.