Treść wiadomości

50 pięknych króliczych tatuaży

Jeśli ty'Szukasz uroczego tatuażu, nigdy nie możesz się pomylić z króliczkiem. Króliki są znane bardziej oficjalnie jako króliki i należą do rodziny zającowatych. Istnieje ponad 300 gatunków królików występujących w 70 krajach i zostały wprowadzone na każdy kontynent poza Antarktydą.

Zające były udomowione od tysięcy lat, a najwcześniejsze źródła oswajania sięgają 600 r. n.e. przez francuskich mnichów. Dzisiaj oni'są niezwykle powszechnym zwierzakiem i można je nawet trenować do kuwety. Istnieje wiele różnych ras, które można trzymać jako zwierzęta domowe, które różnią się znacznie wielkością, kolorem i długością sierści. Niektóre z najpopularniejszych ras zwierząt domowych to Lionhead Rabbit, English Lop, Flamish Giant i Mini Rex.

Przez cały czas króliczki były często przedstawiane w kulturze popularnej. W literaturze my'wszyscy bardzo dobrze znają Białego Królika z "Alicja w Krainie Czarów," Piotruś Królik z "Opowieść o Piotrusiu Króliku" i Piątka "Statek wodny w dół." Oni'są niezwykle popularne wśród animatorów, o czym świadczą znane postacie, takie jak Królik Bugs z "zwariowane Melodie," Judy Chmiel z "Zootopia" i Thumper z "Bambi." I oczywiście nie możemy zapomnieć o słynnym króliczku Playboy.

Na cześć wszystkich miłośników królików z naszej publiczności, my'Kuratorem 50 naszych ulubionych tatuaży od utalentowanych artystów z całego świata. Rzuć okiem na te fantastyczne dzieła w galerii poniżej i podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.