Treść wiadomości

45 tatuaży z bronią Badass

Pistolety. Kocham je lub nienawidzę, z pewnością robią fajne tatuaże. Tatuaże z bronią są od lat niezwykle popularne, po raz pierwszy pojawiają się w tradycji amerykańskiej. Uderzyli w zerknięcie w połowie 2000 roku, kiedy każda gorąca dziewczyna miała jedną (lub jeśli była naprawdę twarda, dwie) wytatuowaną na biodrze lub w podwiązce na udzie. A jeśli nie'nie uwierz mi, jesteś't oglądać wystarczająco porno.

Wiele z naszych ulubionych celebrytów ma tatuaże z bronią, co dowodzi, jak duże i złe są. Przede wszystkim Rihanna ma wytatuowany pistolet na żebrach, jak zła suka OG, którą jest. Tam's także modelka Alexis Ren, która ma mały pistolet na palcu, a także raper Asian Doll, komik Margaret Cho, aktor Ruby Rose i królowa malusieńkich tatusiów, Hailey Baldwin Bieber.

Jako ktoś, kto ma tatuaż sztyletu, widzę pewną rywalizację między dziewczynami z tatuażem noża a dziewczynami z tatuażem pistoletu. My'oboje próbują udowodnić, że my'ponownie twardy i na szczęście, nikt tak naprawdę nie zostaje ranny. Rzuć okiem na 45 epickich tatuaży z pistoletu od utalentowanych artystów tatuażu z całego świata w poniższej galerii, a następnie daj nam znać swój ulubiony tatuaż grupy w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.