Treść wiadomości

40 rockowych tatuaży „Steven Universe”

Od skoku, "Steven Universe" to przełomowa seria. Po pracy jako pisarz i scenopisarz dla "Czas przygody," Rebecca Sugar wpadła na pomysł na własny pokaz i w 2013 roku's "Steven Universe," stała się pierwszą kobietą, która samodzielnie stworzyła program dla Cartoon Network. Ono'Od tego czasu stał się jednym z najbardziej inkluzywnych, różnorodnych i intersekcjonalnych programów animowanych wszechczasów. Serial opowiada o Steven Universe, pół-człowieku, pół-klejnotowym chłopcu, który mieszka z Crystal Gems Granat, Ametyst i Pearl w Beach City. Kryształowe Klejnoty to kosmici, którzy przybierają formę kamieni szlachetnych i walczą z przestępczością na Ziemi. Przez pięć sezonów Universe uczy się wykorzystywać swoje zdolności do klejnotów i odkrywa prawdę o swojej matce Rose Quartz'rola w potężnym Imperium Klejnotów.

Chociaż fabuła serialu jest z pewnością imponującą opowieścią fantasy, fani uczepili się tej serii ze względu na przedstawienie queerowych postaci. W finale pierwszego sezonu dowiedzieliśmy się, że Garnet to połączenie dwóch klejnotów, Rubinu i Szafiru. Te dwa klejnoty zakochały się i połączyły, by być razem na zawsze. Inne queerowe postacie w serialu to Pearl, Rose Quartz i Stevonnie. Stevonnie jest fuzją Wszechświata i jego ludzkiej BFF Connie, przy czym Stevonnie identyfikuje się jako niebinarny i używa ich/ich zaimków. Program był również chwalony za różnorodność rasową, ponieważ większość obsady głosowej to kobiety kolorowe. Seria zdobyła wiele nagród za ich intersekcjonalność, w tym GLAAD Media Award for "Wybitne dzieci & Program rodzinny," Nagroda Peabody dla "Dzieci's & Programowanie młodzieżowe" oraz pięć nominacji do nagrody Emmy.

Na cześć szalenie wspaniałego serialu animowanego, który jest "Steven Universe," rzuć okiem na niektóre z naszych ulubionych tatuaży inspirowanych kolorowym i kreatywnym programem telewizyjnym.