Tatuaże

Ed Sheeran dzieli się PRAWDZIWĄ historią za błędnie napisanym tatuażem „Galway Girl”

Czy to jest? 'dziewczyna z Galway' lub 'Grill w Galway'?

W stosunkowo młodym wieku 26 lat, piosenkarz i autor tekstów Ed Sheeran ma już ponad 60 tatuaże do jego imienia, z których wszystkie mają głęboko osobiste znaczenie dla piosenkarza, głównie jako odniesienia do jego kariery muzycznej, tytułów piosenek, nazw albumów i współpracy z innymi artyści. Ale kiedy Sheeran poszedł pod igłę do tatuażu poświęconego jego najnowszemu singielowi „Galway Girl”, skończył z kawałkiem, który jest komicznie niepoprawny. Dzięki irlandzkiej aktorce Saoirse Ronan, która również jest dobrą przyjaciółką Sheerana, 26-latek ma teraz na prawym przedramieniu tatuaż z napisem „Galway Grill”, jak w miejscu w Irlandii, gdzie można złapać szybki kęs do jedzenia. Ale zanim zaczniesz czuć się źle dla starego Teddy’ego, przeczytaj całą historię błędnie napisanego atramentu w poniższym pokazie slajdów.

Zdjęcie: Instagram.

Zdjęcie: Instagram.

Włącz pokaz slajdów, aby zobaczyć, jak Ed wyjaśnia błędnie napisany tatuaż!

Ed Sheeran ujawnia historię o swoim błędnym pisowniZdjęcie: Instagram.Sheeran jest wielkim fanem oszukiwania swoich zwolenników opowieściami o różnych tatuażach. W 2015 roku piosenkarz ujawnił na piersi ogromny nowy tatuaż lwa, tylko po to, by oszukać wszystkich, że to fałszywy, a potem przyznał, że to prawdziwa okazja. Szybko do przodu dwa lata, a Sheeran zdołał przekonać całą publiczność na swoim pokazie w Glasgow – i wszystkich jego wiernych zwolenników online – że biedny Ronan popełnił poważny błąd, pisząc swój tatuaż „Dziewczyna z Galway”, tylko po to, by ujawnić, że tatuaż literówka była genialnym pomysłem Sheerana. I chociaż błędnie napisany tatuaż może wydawać się niektórym koszmarem, Sheeran jest zachwycony projektem. „Właściwie jestem z niej trochę dumny” – powiedział Sheeran o decyzji Ronana o napisaniu „Galway Grill” na jego tatuaż na ramieniu. „To jest rodzaj rzeczy, które bym zrobił”.

GALWAY G-R-I-L-L

Ed Sheeran opowiada historię o swoim błędnym pisowni "dziewczyna z Galway" tatuaż podczas rozmowy z 95-106 Capital FM. Zdjęcie: 95-106 Kapitał FM.

Po usłyszeniu historii Sheerana wszyscy założyli, że Ronan przypadkowo błędnie napisał „Dziewczyna z Galway”, kiedy go dla niego napisała, co prawdopodobnie doprowadziło do tego, że aktorka otrzymała precyzyjnie sformułowaną wiadomość z nienawiścią, ale Sheeran ujawnił później, że literówka w tatuażu była celowa. Czy to była brudna sztuczka ze strony Ronana? Nie dokładnie. Podczas rozmowy uzupełniającej z Kapitał FM, Sheeran przyznał, że opowieść, którą opowiedział podczas pokazu w Glasgow, nie była do końca trafna. „[Tatuaż z błędną pisownią] został zaplanowany w teledysku – nie zrobiła mi żartu” – powiedziała piosenkarka. „Zasadniczo, wideo jest z mojego punktu widzenia, Saoirse zabiera mnie do salonu tatuażu i miała napisać „Dziewczynę z Galway”, a potem pomyślałem „[będzie] zabawnie, jeśli napiszesz coś innego ”, a potem wymyśliła Galway Grill”.

Ed przychodzi czysty… Poniekąd.

Podczas ostatniego koncertu w Glasgow, Szkocja, Ed Sheeran zrobił sobie przerwę od swojego planu, aby podzielić się historią swojego najnowszego tatuażu, mówiąc publiczności, że poprosił Saoirse Ronan, która pojawia się w teledysku do „Galway Girl”, o napisanie jej odręcznie tytułu utworu, aby mógł mieć go na stałe wytatuowany na swoim ciele. To samo w sobie nie jest strasznie zaskakujące – Sheeran ma również tatuaż głowy Lego poświęcony jego hitowi „Lego House” i kolejny tatuaż z napisem „Bloodstream”, który jest tytułem piosenki z jego albumu X z 2014 roku. rzeczywiście poszedł po tatuaż, że coś poszło nie tak. „Kiedy kręciliśmy [film], chciałem zrobić sobie tatuaż przedstawiający jej pismo z napisem »Dziewczyna z Galway«” — mówi Sheeran w klipie wideo zamieszczonym na Świergot przez wachlarza, trzymającego rękę, na której widnieje błędnie napisany tatuaż. „Właściwie to mówi Galway Grill… G-R-I-L-L. Myślałem, że ci to powiem. Jeszcze nikomu tego nie powiedziałem.