Tatuaże

Czy Drake naprawdę wytatuuje sobie portret Céline Dion?

Myślimy, że traktuje to poważnie

Drake jest znany z tego, że przypadkowo tatuuje twarze ludzi na swoim ciele, więc nie było zbyt wielką niespodzianką, gdy raper powiedział Céline Dion na Billboard Music Awards w zeszły weekend, że jest „jak rok od tatuażu Céline, ” wskazując na swoją już wytatuowaną klatkę piersiową. Mamy tyle pytań do Drake’a. Na przykład, dlaczego jeden rok? Wydaje się, że to taka arbitralna oś czasu. Jakie inne tatuaże musi zrobić, zanim zaszaleje na kawałku Céline Dion? A co, jeśli piosenkarka ma zastrzeżenia do atramentu, a wydaje się, że ma; czy on jeszcze przez to przejdzie??

Drake opowiada Céline Dion o swoim planie wytatuowania jej twarzy na żebrach. Zdjęcie: Twitter.

Drake opowiada Céline Dion o swoim planie wytatuowania jej twarzy na żebrach. Zdjęcie: Twitter.

Drake opowiada Céline Dion o swoim planie wytatuowania jej twarzy na żebrach. Zdjęcie: Świergot.

Uruchom pokaz slajdów, gdy badamy plan Tat Drake’a

Tatuaże na plecach Drake'a. Zdjęcie: Pinterest.Drake, Céline Dion i tata Drake'a, Dennis Graham. Zdjęcie: Instagram.

Tam's więcej niż wystarczająco miejsca dla Céline

Kaczor'tatuaże z powrotem. Zdjęcie: Pinterest.

Kolekcja tatuaży Drake’a jest już tak duża, jak jego charakterystyczny uśmiech dziąseł, a gdyby dodał portret Céline Dion do swojego ciała, byłaby w dobrym towarzystwie, wraz z niezwykle realistycznymi portretami ojca Drake’a, matka, wujek, babcia i angielska piosenkarka, Sade, napisał na sobie, żeby wymienić tylko kilka. No i jest oczywiście Aaliyah, piosenkarka, która zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej w 2001 roku, w wieku 22 lat. Drake ma duży portret Aaliyah po lewej stronie pleców, pod tatuażem ptaka śpiewającego „XO20”.

Ona'To nie jest twój pomysł, bracie

Drake i Celine spotkali się. Ten's dla Kanady ?? #BBMApic.twitter.com/XAiePmPtHw

— pani kasy. ? (@fxntney) 22 maja 2017 r.

Wideo: Świergot.

Co do Céline Dion, w tym niezręcznym klipie z ich spotkania na Billboard Music Awards, raperka z Toronto powiedziała pani Dion: „To znaczy, że na całym świecie jesteś bardzo ikoniczna. Kochamy Cię.” Kto wie, czy Drake rzeczywiście zrobi sobie tatuaż na jej portretie (domyślamy się, że to zrobi), ale powinniśmy zauważyć, że Céline Dion wydawała się równie podekscytowana możliwością, że jej twarz będzie żyła wiecznie w postaci tatuażu Drake’a tak jak prawdopodobnie byłaby Aaliyah, a 49-latek można usłyszeć, jak odpowiada Drake’owi w filmie: „Nie. Nie, proszę”, po czym szybko zmieniła temat, przedstawiając raperkę swojemu synowi.