Tatuaże

Dwudziestu jeden pilotów zaangażowanych w kolejny zakład na tatuaż

Juda & Lew przyjmuje wyzwanie!

Supergwiazdy neo-reggae, Twenty One Pilots, znów grają z zakładem na tatuaże. Ostatnim razem, jeśli pamiętasz, duet muzyczny z Ohio rozpoczął burzę na Twitterze po tym, jak poprosił swoich zwolenników o debatę "ważny" zagadnienia. Wykorzystali #TOPdebate jako podstawę podejmowania decyzji takich jak "o jakiej porze roku można słuchać świątecznej muzyki."

Wiemy, że nie są to naprawdę ciężkie problemy z uderzaniem, ale konsekwencje były trwałe (i to było całkiem zabawne). Przegrany debaty został wytatuowany przez pozostałych członków na scenie podczas koncertu.

Podczas gdy poprzednie zakłady na tatuaże obejmowały konkurencję między nimi, nowy zakład na atrament z udziałem Josha Duna i Tylera Josepha z Twenty One Pilots jest wspierany i realizowany przez inny zespół: alternatywny zespół folk-rockowy, Judah & the Lion, który niedawno opublikował tweeta o swoim nowym singlu zatytułowanym "Garnitur i kurtka"— a zespół stwierdził, że jeśli otrzyma 50 000 retweetów, pozwoli je wytatuować chłopakom z Twenty One Pilots.

dwudziestu jeden pilotów-1

Zdjęcie: Twenty One Pilots/Instagram

Kto będzie następnym tatuażem Twenty One Pilots??

Judasz i lewpodium debatyzrzut ekranu judyJudasz na żywonotatka judy

Juda & Lew

Źródło: Instagram @judahandthelion

Frontman Judah Akers założył Judę & Lew w 2011 roku w Nashville. Po wydaniu drugiego albumu studyjnego Folk Hop n' Roll w zeszłym roku zespół wyruszył w trasę z Twenty One Pilots.

Okazuje się, że oni'ponownie grupa facetów, którzy mają ochotę na dobry zakład…