Tatuaże

David Beckham dzieli się słodką historią z paktem tatuażu z Brooklyn

Ojciec i syn Bond Over Ink

Wszyscy wiemy, że David Beckham towarzyszył swojemu synowi, Brooklynowi, w kwietniu w sklepie z tatuażami, aby po raz pierwszy uzyskać tusz do tatuażu, ale możesz nie wiedzieć, że na kilka dni przed ukończeniem 18 lat Brooklyn prawie poszedł za plecami ojca, aby dostać tatuaż na własną rękę, co złamałoby raczej słodki pakt tatuażu, który zawarli, gdy Brooklyn był młodszy?.

Brooklyn i David Beckham pozują do zdjęcia podczas publikacji online. Zdjęcie: Instagram.

Brooklyn i David Beckham pozują do zdjęcia podczas publikacji online. Zdjęcie: Instagram.

Brooklyn zrobił co??!

Nie to, że potrzebujesz jeszcze jednego powodu do zazdrości Beckhams, ale dzieci z tej rodziny są niesamowicie bliskie ze swoimi rodzicami, a wzruszająca historia, którą David Beckham podzielił podczas niedawnego występu na Późne późne przedstawienie z Jamesem Corden jest tego dowodem. Według 42-latka, on i Brooklyn zawarli pakt, że David będzie u jego boku, kiedy zrobi swój pierwszy tatuaż w wieku 18 lat, ale „cztery dni przed [urodzinami] był ze swoją dziewczyną w Paryżu i jeden z moich znajomych zadzwonił do mnie, który się nim opiekował i powiedział: „To nie pochodzi ode mnie, ale Brooklyn jest w sklepie tatuażu ze swoją dziewczyną”.

Ono's Właściwie urocza historia

Większość rodziców przeraziłaby się, gdy dowiedziałaby się, że ich pierworodne dziecko zaraz zostanie wytatuowane, ale nie David. Spokojnie zadzwonił do syna i zaczął z nim dyskutować. „Przeprowadziłem z nim FaceTime i zapytałem: »Co robisz, kolego?«” – wyjaśnił David Cordenowi. „I powiedział:„ Idę tylko na kolację ”. A ja na to: „Czy na pewno idziesz na kolację?”. A on na to: „Właściwie tato, jestem w miejscu tatuażu. Myślałem o zrobieniu czegoś, jestem z moją dziewczyną”. Według Davida, powiedział Brooklynowi, że jest „mile mile widziany”, aby zrobić sobie tatuaż, jeśli naprawdę tego chce, ale przypomniał mu o pakcie, który zawarli . Powiedział: „Jestem twoim tatą i byłbym naprawdę zdenerwowany, gdybyś naprawdę przez to przeszedł [beze mnie]”.

Tatted tak jak jego tata!

Zamiast ranić uczucia swojego taty, Brooklyn postanowił dotrzymać obietnicy i poczekać na swoje 18. urodziny, aby otrzymać atrament, z Davidem u jego boku. W zamian David zabrał syna do najlepszych z najlepszych – Shamrock Social Club właściciel, Mark Mahoney, który tak się składa, że ​​jest przyjacielem rodziny. Nie tylko to, ale Brooklyn złożył hołd swojemu ojcu, modelując swój pierwszy w historii tatuaż na podstawie głównego rdzennego Amerykanina Davida, więc teraz oboje mają trwałe przypomnienie o ich solidnej więzi między ojcem a synem.