Tatuaże

Bakhar Nabieva: „Panna Iron Bum”

Oto "Dziewczyna z żelaznym tyłkiem."

My'w przeszłości widziałem nasz udział modeli fitness, ale Bakhar Nabieva jest zgrany! Ukraińska modelka fitness sprawiła, że ​​internet oszalał w zeszłym roku, kiedy opublikowała wideo z treningu martwego ciągu, w którym kamera ściśle skupiła się na jej idealnie umięśnionym tyłku. Od tego czasu ta oszałamiająca modelka zyskała prawie 2 miliony obserwujących w Internecie, a nawet otrzymała przydomek "Panna Iron Bum" z podobną odmianą "Dziewczyna z żelaznym tyłkiem."

Przejrzyj poniższy pokaz slajdów, aby zobaczyć kilka zdjęć i filmów z Bakhar, w tym słynny film, który przyciągnął ją do centrum uwagi i na zawsze pozostanie w Twoim umyśle.

Bakhar Nabieva,

Bakhar Nabieva, "dziewczyna z żelaznym tyłkiem." Zdjęcie: Bakhar Nabieva

Zdjęcie: Bakhar Nabieva/Instagram. Bakhar Nabieva, która pochodzi z Azerbejdżanu, zdobyła flotę zwolenników, którzy widzą w niej muzę i są zdumieni jej twardymi jak skała pośladkami.Zdjęcie: Bakhar Nabieva/Instagram. Bakhar opowiedziała Daily Mail o tym, co zainspirowało ją w zeszłym roku do bicia ciężarów.Zdjęcie: Bakhar Nabieva/Instagram. Bakhar, pochodząca z miasta Dniepropietrowsk w obwodzie dniepropietrowskim zachodniej Ukrainy, startowała w przeszłości w kategoriach fitness bikini, jednak uważa, że ​​aby rywalizować, trzeba być na ścisłej diecie z mało energetycznymi pokarmami, takimi jak węglowodany, a trening jest intensywny w stanach wyczerpania węglowodanów, co, jak mówi, nie jest jej pomysłem na zabawę. „Naprawdę nie lubię odchudzania! Lubię [jeść] praktycznie wszystko,Zdjęcie: Bakhar Nabieva/Instagram. Bakhar powiedziała Daily Mail, że kiedy po raz pierwszy zaczęła ćwiczyć, nie miała pojęcia, jak ułożyć rutynę treningową, ale wygląda na to, że nie zajęło jej dużo czasu, aby to rozgryźć.Zdjęcie: Bakhar Nabieva/Instagram. Kiedy zauważyła, że ​​w jej ciele zaczyna tworzyć się jakaś definicja, nic nie mogło jej powstrzymać.Zdjęcie: Bakhar Nabieva/Instagram.Bakhar jest szanowana nie tylko ze względu na jej wysportowane ciało, jej sekcje komentarzy są wypełnione ludźmi, którzy często mówią jej, że chociaż kochają jej ciało, uważają również, że ma piękną twarz. I zgadzamy się.Według Greatest Physiques trening Bakhara jest trudny, ale prosty. ten

Wideo: Bakhar Nabieva/Instagram.

Publikowanie takich filmów jest jednym z powodów, dla których ona'zdobyła tak ogromną rzeszę fanów, ale wielu jest również inspirowanych jej wymyśloną historią.

Ty'nie ma za co.

Wideo: Bakhar Nabieva/Instagram.

Media nazwały Bakhar „Miss Iron Bum” i opisały jej oszałamiającą sylwetkę jako „bogini fitnessu o szalonym ciele, z krzywiznami większymi niż ziemia, na której stoimy”.

Pièce de résistance, wideo, dzięki któremu Bakhar stał się sławny.

Wideo: Bakhar Nabieva/YouTube

Bakhar Nabieva jest inspiracją dla wielu, którzy zmagali się z negatywnym wizerunkiem ciała i problemami z wagą. I, chłopcze, czy my – podobnie jak miliony jej zwolenników – cieszymy się, że udało jej się przezwyciężyć to wszystko i przemienić się w cudowną piękność, którą jest dzisiaj.

Ale jej łup… wow!

>