Lista

Facet spotyka kobietę na Tinderze, a potem ją zabija

I Próbuje Zabić Innego

Może teraz jest dobry czas, aby pożegnać się z aplikacjami randkowymi.

Poznaj Danueala Draytona. Ten przystojny facet wykorzystał swoją urodę i Tinder, między innymi różne aplikacje randkowe, aby zwabić kobiety na randkę, która miała być ich ostatnią. 27-latek został aresztowany 23 lipca w Los Angeles w Kalifornii w związku z morderstwem 29-letniej Samanthy Stewart z Nowego Jorku, Edycja wewnętrzna zgłoszone. Zarejestrowana pielęgniarka z dzielnicy Queens na Jamajce została znaleziona martwa w wyniku uduszenia w swoim domu 17 lipca. Podobno poznali się w popularnej aplikacji randkowej Tinder. Teraz pojawia się jego ex, ostrzegając wszystkich, aby trzymali się z daleka od aplikacji randkowych, takich jak Plenty of Fish i Tinder.

Ale to dopiero początek. Czekając na zwolnienie za kaucją w wysokości 1,25 miliona dolarów w Kalifornii, śledczy szukają dalszych wskazówek, które prowadzą do rzekomo siedmiu innych ofiar Draytona i jego dokumentacji medycznej, która potwierdza, że ​​Drayton cierpi na schizofrenię i zaburzenie afektywne dwubiegunowe II, jak twierdzi, czy.

TinderBIG

Obraz przez Metropolita

I Próbuje Zabić Innego

Zdjęcie za pośrednictwem DAILY NEWSDanueal Drayton z New Haven, Connecticut twierdzi, że słyszał w głowie głosy nakazujące mu zabić, powiedział DAILY NEWS zza szklanej ściany w areszcie w Los Angeles. „Naprawdę ją lubiłem. Nie chciałem jej zabić”. podał DAILY NEWS. „Powiedzieli mi, że musi umrzeć”.Zdjęcie za pośrednictwem DAILY NEWSSamantha Stewart poznała swojego drapieżnika w popularnej aplikacji randkowej Tinder, poinformowali śledczy, jak donosi DAILY NEWS.Zdjęcie za pośrednictwem @nypddetectives Podczas dochodzenia, Drayton jest chroniony przed światem randek i jest przetrzymywany w więzieniu w Los Angeles z kaucją ustaloną w wysokości 1,25 miliona dolarów.Zdjęcie za pośrednictwem ABC NewsWedług DAILY NEWS Drayton spotkał swoją ostatnią ofiarę z Kalifornii podczas wspólnej przejażdżki Uberem, gdzie zabrali rozmowę i zabrali tę rozmowę do jej miejsca. Drayton twierdził również, że jest jeszcze co najmniej siedem ofiar. „Wspólnym mianownikiem w tych dwóch przypadkach – jednym jest morderstwo, a drugim gwałt – są portale randkowe” – powiedział podczas konferencji prasowej Dermot Shea, szef detektywów nowojorskiego departamentu policji, jak donosi ABC News. „Wierzę, że będzie więcej ofiar”.Zdjęcie za pośrednictwem NY Daily News26-letnia Zynea Barney powiedziała ABC News, że kiedy poznała Draytona, był „wymarzonym facetem”. Słodka i opiekuńcza, pytająca o swoje cele i marzenia, zamiast aktów.Obraz za pośrednictwem aplikacji RedditDating został wymyślony, aby pomóc ludziom, którzy są nieśmiały lub po prostu zbyt zajęci, znaleźć miłość. Jednak z biegiem lat aplikacje takie jak Tinder stały się bardziej „aplikacjami do podłączania”. niż znalezienie partnera na całe życie. Drayton może być wyjątkiem, jeśli jego twierdzenia okażą się prawdziwe. Ale zdarzały się przypadki, gdy kobiety zostały zgwałcone lub zabite przez swoje randki na Tinderze. Detektyw z Los Angeles, Trent Thurber, który bada przestępstwa związane z randkowaniem online, powiedział, że zawsze mówi znajomemu lub krewnemu, gdzie odbędzie się randka, a także przeprowadza badania za pomocą odwrotnego wyszukiwania grafiki Google i sprawdzania przeszłości, podała ABC News.

Podejrzany –

Obraz za pośrednictwem CODZIENNYCH WIADOMOŚCI

Danueal Drayton z New Haven, Connecticut twierdzi, że słyszał w głowie głosy nakazujące mu zabić, powiedział DAILY NEWS zza szklanej ściany w areszcie w Los Angeles.

'Naprawdę ją lubiłem. Nie chciałem jej zabić,' zgłoszone CODZIENNE WIADOMOŚCI. 'Powiedzieli mi, że musi umrzeć.'