Tatuaże

Atrament Hilary Duff czyni ją „super hardkorowym gangsterem”

Najbardziej znana ze swojej roli w Disney Channel jako jedynej Lizzie McGuire, niebieskowłosej Hilary Duff ma trochę atramentu na ramionach. Przez odrobinę atramentu rozumiemy kilka wybranych słów, dwucentową monetę i małą ptaszkę (jej osobisty faworyt). Uwaga na marginesie — kolor włosów Duffa został zainspirowany pięknymi kolorami oceanu podczas wakacji w Cabo.

"Część mnie kocha tatuaże, a część mnie nie chce pełnego zaangażowania w widywanie ich przez cały czas ”- powiedziała Duff podczas swojego 12. występu na Pokaz Ellen DeGeneres. To wyjaśnia, dlaczego jej tatuaże pozostają po wewnętrznej stronie ramion. Dzięki starannemu ułożeniu 27-latka może wyglądać jak „normie” z opuszczonymi rękami i wyglądać „super hardkorowo jak gangster” z wyciągniętymi rękami.

Najnowszy dodatek Duff jest uhonorowaniem nowej serii TVLand Młodszy (premiera zeszłej nocy), w którym gra dwudziestoparoletnią redaktorkę książek na Brooklynie. Powiedziała Ellen: „Było tam tak fajnie. Uwielbiam Nowy Jork jesienią. Uwielbiałem mieszkać na Brooklynie”. Tak bardzo, że miała wytatuowaną dzielnicę na prawym bicepsie! Na tym samym ramieniu Duff ma również imię swojego trzyletniego syna, Luca, wytatuowane na jej nadgarstku obok kości wahadłowej. A naprzeciw tego, pod lewym łokciem, ona i siostra Hailey Duff zrobiły tusz "Gruby jak złodzieje."

Nowo samotna dziewczyna ma łącznie 12 tatuaży, w tym twarz Ellen na prawym udzie. Duff chciał „okazać trochę miłości” gospodarzowi talk-show, tym samym zajmując się „prime real estate”. No dobra może to tylko tymczasowe, ale Ellen całkowicie to doceniła, a na pewno ktoś, gdzieś prawdopodobnie ma już tatuaż komika's twarz.

Dowiedz się więcej o Duff i jej tatuażach z poniższego filmu.

Jeśli lubisz wspaniałe wytatuowane gwiazdy, sprawdź ten link tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądałyby Twoje ulubione gwiazdy z większą ilością atramentu, kliknij tutaj.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "i'm Kac" Wielki Kubek od Black Label

Zrzut ekranu 2015-04-01 o godzinie 22.22.52Zrzut ekranu 2015-04-01 o godzinie 22.26.26