Kultura

Mistrzostwa Tatuażu Szaleństwa

Miesiąc temu zaprezentowaliśmy Ci wspornik wypełniony 64 niesamowitymi artystami tatuażu i zachęciliśmy Cię do głosowania na swoich ulubionych. Pięć rund i ponad 30 000 głosów później pole zostało zawężone do dwóch mężczyzn: Victor Portugal i Tye Harris.

Zarówno Portugalia, jak i Harris zadziwili wyborców swoimi realistycznymi portretami, ponieważ Portugalia wyszła z regionu realizmu, a Harris wygrał region czarno-szarego. Artyści stanęli przed trudnymi wyzwaniami przez cały turniej, ale byli w stanie zwyciężyć. Kto wygra tę bitwę, będzie naprawdę godnym mistrzem.

Jeśli jedyną rzeczą, jaką otrzymał Mistrz Tatuażu Szaleństwa 2014, było chwalenie się prawami na następne 12 miesięcy, byłaby to niesamowita nagroda, ale chcieliśmy trochę osłodzić umowę i dorzucić kartę podarunkową o wartości 100 USD dla InkedShop.pl. Wtedy nasi przyjaciele z Samsunga byli na tyle hojni, aby zapewnić nam niesamowitą Inteligentny telefon Samsung Galaxy S5 wraz z poręcznym akcesorium Gear.

SM-G900F_węgiel CZARNY_01Group_Gear 2_Gear 2 Neo

Jeśli chcesz zobaczyć, jak dotarliśmy do tego punktu, sprawdź Sweet Sixteen, Elite Eight i Final Four. W poniższej galerii zamieściliśmy wszystkie tatuaże, które Portugal i Harris mieli podczas turnieju. Zachęcamy do robienia wszystkiego, co w Twojej mocy, aby wesprzeć swojego ulubionego artystę: powiedz wszystkim znajomym, udostępnij link w mediach społecznościowych, a nawet wielokrotnie głosuj pod przybranymi imionami. Głosowanie jest już otwarte i potrwa do połowy dnia w poniedziałek 7 kwietnia.

Powodzenia i niech wygra najlepszy artysta!

Portugalia

Tatuaż przez Wiktor Portugalia

ty

Tatuaż przez Tye Harris 

tatuażowe szaleństwo-6zwycięzcaportugaliazwycięzcaportugaliazwycięzca portugaliazwycięzca portugaliaty Harristy Harristyeharristyeharristy Harris