Piękno

35 pomysłów na blond włosy

Szaleństwo włosów

Na świecie istnieją zasadniczo cztery kolory włosów: czarny, brązowy, rudy i blond. Po prostu wydaje się, że jest wiele kolorów, ale w rzeczywistości to tylko odcień. I w końcu albo będziemy łysi, albo zrobi się biały. Więc w zasadzie nie musi to być podstawą tego, jak piękni lub kim jesteśmy jako osoba.

Istnieje jednak duże ALE w tym zakresie. Tak, nasz kolor włosów nie determinuje nas jako jednostek. ALE piękne włosy mogą przejść długą drogę. Czy to kolor, fryzura, czy po prostu to, jak zdrowo wygląda, piękne włosy mogą natychmiast poprawić nasz wygląd. Istnieją różne kroje i fryzury, które wyglądają znacznie lepiej dla innej osoby, podczas gdy w jakiś sposób przytępiają piękno innej osoby. Brąz może być najlepszym kolorem dla innych, podczas gdy blond pasuje do innego. Jeśli czujesz, że znacznie lepiej pasujesz do innego koloru, możesz teraz spróbować zmienić go za pomocą farb do włosów. Ale oczywiście kochanie swojego prawdziwego koloru włosów nadal byłoby najlepsze. W tym przypadku będziemy mówić o blond włosach.

Idź na blond, idź stylowo

Naturalny lub farbowany blond to niesamowity kolor włosów. Nie wszystkim to pasuje, ale ci, którzy faktycznie lepiej wyglądają z blondynką, wyglądają świetnie. Jedną z dobrych rzeczy w tym kolorze włosów jest wiele odcieni, z których możesz wybierać (jeśli zamierzasz farbować włosy), możesz natychmiast zmienić swój wygląd. Jest biała blondynka, która jest tak uderzająca nawet z daleka, popielata platynowa blondynka, która jest również tak bliska bieli, jak to możliwe, srebrna blondynka, która sprawia, że ​​czujesz się jak mityczna bogini, bladozłota blondynka, która jest tak wyrafinowana na wiele sposobów i cała masa innych odcieni. Możesz czerpać inspirację od Taylor Swift do Blake Lively.

Oczywiście możesz zadowolić się prostymi pasemkami lub fryzurą ombre, zamiast iść na pełną blond. Daje włosom większą głębię i większą osobowość.

Kolejną świetną rzeczą w przypadku blondu jest to, że może sprawić, że fryzury będą wyglądać bardziej wydajnie. Na przykład zaplatasz włosy w warkocz. Najprawdopodobniej możesz zobaczyć warkocze w blond, a nie w czarnych lub brązowych warkoczach. Kręcone fryzury również wydają się mieć większą objętość u blondynek.

Jeśli przekonaliśmy Cię, aby zachować blond warkocze lub uzyskać blond kolor, oto kilka inspiracji dla wielu różnych stylizacji, które możesz wypróbować.

pomysły na blond włosy-11

Blond pasemka na brązowych włosach są idealne, jeśli chcesz, aby te loki wyglądały na żywe i idealnie piękne. Podkreśla każdy lok.

pomysły na blond włosy-22

Gdzieś w stylu Butterscotch i Caramel ten blond odcień doskonale sprawdza się nawet w przypadku codziennego lub codziennego wyglądu. Nie możesz pozwolić mu opaść lub stworzyć miękkie fale na czubku.

pomysły na blond włosy-8

Pół upięcia z prostym warkoczem i ślicznym dodatkiem zdecydowanie sprawi, że będziesz wyglądać jak urocza i wstydliwa blond bomba.

pomysły na blond włosy-30

Efekt ombre sprawdza się doskonale, gdy do końcówki dobierze się dużo jaśniejszy kolor. W takim przypadku wypróbuj biały blond lub popielatą platynę, aby uzyskać seksowny kolor włosów.

pomysły na blond włosy-31

Zamiast farbować brzegi włosów, możesz również spróbować podkreślić przednie partie włosów. Działa to świetnie, gdy robisz loki na bok.

pomysły na blond włosy-32

Jak już wspomniano, warkocze są bardziej podkreślone blond włosami. A teraz możesz zrobić ten oszałamiająco piękny pleciony wygląd korony, który możesz nosić na różne okazje. To na pewno sprawia, że ​​jesteś niezwykle boski.

pomysły na blond włosy-33

Mówisz warkocze? A może wypróbujesz również ten warkocz wodospadu? Warkocz na pewno widać w pracy.

pomysły na blond włosy-34

I oczywiście klasyczny krój bobowy. Nie musisz do tego wybierać żadnego koloru włosów, działa dobrze z każdym kolorem; nawet jeśli próbowałeś z wieloma kolorami.

pomysły na blond włosy-35

Te srebrzyste blond włosy mają zdecydowanie wyjątkowy kolor nawet w odcieniach blond. Zwykle nie dostajesz tego naturalnie, ale możesz farbować włosy na ten kolor. Jest to jednak jeden z tych odcieni, które nie pasują do żadnej osoby; ale kiedy to zrobisz, możesz wyglądać niezwykle wyrafinowanie z tymi miękkimi lokami.

pomysły na blond włosy-36

Kolejny piękny warkocz; warkocz fishtail. Ten działa tak dobrze z blondynami, ponieważ widać zawiłość warkoczy, w przeciwieństwie do ciemniejszego koloru włosów, gdzie zwykle nie jest to tak oczywiste.

pomysły na blond włosy-1

Ten naturalnie piękny blond włosy można poprawić, tworząc fale. To idealny sposób, aby wyglądać zabawnie i bezczelnie.

pomysły na blond włosy - -2

Ten jasny, popielaty blond wygląd może być świetny na każdą formalną imprezę. Po prostu utwórz kilka zewnętrznych loków na końcach, trzymając włosy szalenie prosto u góry.

pomysły na blond włosy-3

Oczywiście fale na plaży i blond włosy nigdy nie wyjdą z mody; nawet jeśli nie jesteś naturalną blondynką lub nie wybierasz się na plażę.

pomysły na blond włosy-4

Nie potrzebujesz tych super loków, aby wyglądać naturalnie dobrze. Możesz to również zrobić z miękkimi falami i pięknym blond odcieniem.

pomysły na blond włosy-5

Nie zrozum mnie źle, super proste blond włosy są zdecydowanie piękne. Zwłaszcza bez puszenia się, więc zadbaj o tę piękną grzywę!

pomysły na blond włosy-6

Kto powiedział, że podcięcie jest tylko dla mężczyzn? Kobiety również mogą zakołysać tym wyglądem. To jest następnie przeniesione na zupełnie nowy poziom dzięki super białym blond włosom. Nawet korzenie są blond!

pomysły na blond włosy-7

No i oczywiście niechlujne loki. Wygląda tak naturalnie i znacznie poprawia Twój codzienny wygląd.

pomysły na blond włosy-9

Jedną wielką zaletą naturalnych blondów jest to, że ich korzenie są nieco ciemniejsze niż reszta włosów. Nadaje większą głębię i objętość oraz wygląda jak naturalne pasemka.

pomysły na blond włosy-10

Nie bój się, że staniesz się prawie biały. Na początku może onieśmielać, ale jego lodowaty wygląd sprawi, że będziesz wyglądać ostro i gorąco.

pomysły na blond włosy-12

I tak, teraz zamieniło się w białe pasemka. To świetna mieszanka z ciemnobrązowymi lub czarnymi włosami. Wygląda tak niepowtarzalnie, a jednocześnie oszałamiająco. Na pewno byś odwrócił głowy.

pomysły na blond włosy-13

Ten piękny krój bobowy może utorować drogę do bardziej otwartego wyglądu.

pomysły na blond włosy-14

Chcesz wyglądać tak efektownie jak ten model? Kluczem do sukcesu jest opanowanie sztuki „nieuporządkowanego wyglądu”. Tak, spróbuj wyglądać jak najgorętszy bałagan, jakim możesz być.

pomysły na blond włosy - 15

Tworzenie fal na bobie może w rzeczywistości zwiększyć objętość twoich włosów. Więc przedmuchaj trochę więcej.

pomysły na blond włosy-16

Zobacz, jak seksowny i niepowtarzalny jest biały kolor włosów. Może również bardziej podkreślić twoje warkocze i fryzurę.

blond pomysły na kolor włosów-17

Nic nie wygląda goręcej niż proste blond włosy, które wyglądają promiennie i zdrowo.

pomysły na blond włosy-18

Krótkie włosy, nie przejmuj się tym fajnym bobem i piaskowym blond kolorem włosów.

pomysły na blond włosy-19

Te miękkie, romantyczne loki z blond włosami stają się zdecydowanie piękniejsze. Działa znacznie lepiej, gdy jesteś naturalnie blond.

pomysły na blond włosy-20

Ufarbuj te części na biały blond i zobacz, jaką różnicę może wpłynąć na Twój wygląd.

pomysły na blond włosy - 21

Dlaczego nie zaczniesz teraz farbować włosów na biało? Spójrz na to niezwykle piękne dzieło sztuki. Nie ma wątpliwości, że w tym kolorze wyglądałbyś o wiele lepiej. Poza tym będziesz inny wśród innych.

pomysły na blond włosy-23

Lub jeśli nie chcesz zbyt dużo bieli, możesz wybrać srebrzysty blond kolor. Działa również dobrze, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak go nosić.

pomysły na blond włosy-24

Wyglądaj jak świeża bogini. Artystyczny wygląd z miękkimi lokami i delikatnym blond kolorem. Świetnie sprawdza się podczas chodzenia na festiwale muzyczne.

pomysły na blond włosy-25

Przenieś ten fishtail na zupełnie nowy poziom. Możesz odtworzyć ten biurowy wygląd, dodając duży boczny warkocz fishtail w platynowych blond włosach.

pomysły na blond włosy-26

Ten piękny kolor włosów z piękną fryzurą to idealny wygląd do noszenia nawet w nieformalne dni.

pomysły na blond włosy-27

Aby uzyskać ten kolor, możesz najpierw wybielić końcówki włosów, a następnie wybrać jaśniejszy kolor, którym chcesz ufarbować włosy. Tylko upewnij się, że stosujesz ochronę włosów przed i po zabiegu.

pomysły na blond włosy-28

Te piękne warkocze naleśnikowe wyglądają tak niesamowicie z blondynką.

pomysły na blond włosy-29

Wreszcie, stwórz miękkie fale swoimi średniej długości srebrnymi platynowymi włosami.