Kultura

Świętuj Cinco de Mayo dzięki piniacie wypełnionej alkoholem

Jeśli jesteś taki jak ja, naprawdę nie potrzebujesz wymówki, żeby się napić. Trochę trudniej jest jednak wymyślić wymówkę, żeby kupić piniatę. Teraz dzięki Nipyata, te dwie rzeczy są w końcu połączone – i w sam raz dla Cinco de Mayo.

Firma piñata robi kolorowe małe osiołki "Nipyatas" że nazywają “Stay Classy Burrito” i napełniają je małymi plastikowymi butelkami wybranego przez ciebie alkoholu – w tym Captain Morgan, Fireball, Jose Cuervo, Jack Daniels i kilkoma innymi. Ponieważ ostatnią rzeczą, jakiej chcą twoi wysokiej klasy przyjaciele na następnej kolacji, jest zobaczenie, jak jakiś Old Crow i Taaka wypadają z papierowego osła, z którego po prostu biją bzdury z zawiązanymi oczami.

Nie martw się, jeśli boisz się, że twoi mieszczańscy przyjaciele ocenią cię za wybór piniaty, Nipyata produkuje również model „Cerveza” w kształcie butelki piwa, model „El Jefe” w kształcie butelki tequili, „El Toro Loco” to kolorowy byk, a „Wasted Away Again” ma kształt kieliszka do margarity. Modele można zobaczyć w galerii poniżej.

tenDostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieNajbardziej klasyczna Nipyata ma również najfajniejszą nazwę:Zniżka w sklepie z tuszem

"Zachowaj klasę Burrito" dla bardziej tradycyjnego doświadczenia Nipyata.