Kultura

Świętuj 82. urodziny Kaczora Donalda 12 mądrymi tatuażami

Świętuj Kaczora Donalda'82. urodziny z 12 sprytnymi tatuażami inspirowanymi Disneyem. Tatuaż #6 to główny powrót!

Pozwolić'Spójrzmy prawdzie w oczy: Kaczor Donald się starzeje. 9 czerwca 2016 roku mija 82. urodziny, ale na szczęście dla niego jest postacią Disneya, a nie człowiekiem. Tak więc nie't wygląda na dzień powyżej 25 i prawdopodobnie będzie żyć wiecznie. Tak! Gdybyśmy tylko mogli być postaciami Disneya. Kaczka wybuchowa zadebiutowała w The Wise Little Hen w 1934 roku jako drugoplanowa rola, podbijając serca fanów w całym kraju. Ludzie potrzebowali więcej pana Kaczki, więc stał się gwiazdą, którą jest dzisiaj.

To było'na długo przed tym, jak on i Myszka Miki byli najlepszymi przyjaciółmi – ​​w latach 40. pojawił się w większej liczbie filmów niż Mickey, ale to't zniechęcić ich przyjaźń. Pamiętasz, jak w 2001 roku prowadzili klub nocny House of Mouse i mocno imprezowali do 2003 roku? Dobre czasy. Oczywiście wiesz o jego jedynej prawdziwej miłości, Kaczce Daisy. Jak prawdziwa partnerka, nie'Toleruje jego wybuchy i jest jasne, że Donald byłby niespokojny bez niej u jego boku. Poniżej sprawdź tatuaże legendarnego Kaczora Donalda i kilka tatuaży jego kumpli Mickey i Daisy.

Wszystkiego najlepszego, Kaczor Donald!

Kaczor Donald ma złe alter ego, Duck Avenger, czyli Paperinik, Phantomias, Superduck, Super Donald i Phantom Duck. Tatuaż autorstwa Todda BaileyaNie ma nic lepszego niż to. Tatuaże autorstwa VilleChory tatuaż z podwójną twarzą autorstwa @woo_tattooer.NBD tylko Donald w przebraniu jako Freddy Krueger z Koszmaru z ulicy Wiązów. Tatuaż wykonany w Bravest Kids Tattooczaszka kieliszekOto mały Donald około 81 lat temu. Tatuaż przez Darcie KaporMyszka Miki z pluszakiem swojego kumpla Kaczora Donalda. Donald, co się stało z twoim okiem? Tatuaż autorstwa Andy'ego WalkeraDaisy przekazująca plakat o II wojnie światowej autorstwa J. Howarda Millera. Tatuaż #girlsrule przez @pavel_livseyMała Daisy, która ma teraz 76 lat.KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się, jak rozmawiać z nieznajomym o jego tatuażach!Kaczor Donald został powołany do wojska w 1942 roku, co dałoby mu 8 lat. Sposób, aby wziąć jeden dla kumpla z zespołu. Tatuaż przez Oscar CastrillonKolejna wersja Mr. Duck Freddy'ego Kruegera, podczas gdy Mickey występuje w roli Jokera. Tatuaż przez Bartka KosDrugi tatuaż z podwójną twarzą w tej galerii autorstwa @woo_tattooer, tym razem Kaczka Daisy.Mam nadzieję, że pan Donald nigdy nie zostanie upierzony IRL jak ten tatuaż. Tatuaż przez Jase Alvatuszem czarna koszulkainkedshop

Kaczor Donald ma złe alter ego, Duck Avenger, czyli Paperinik, Phantomias, Superduck, Super Donald i Phantom Duck.

Tatuaż przez Todd Bailey