Kultura

Piękne neotradycyjne kobiety Emily Rose Murray

Ta australijska tatuatorka znana jest z mistrzostwa w kobiecym pięknie

Neo-tradycyjny to gatunek tatuażu, który jest pod wpływem tradycyjnego tatuażu, a także ruchów artystycznych, takich jak secesja. Art nouveau był europejskim ruchem artystycznym, który rozkwitł w latach 1890-1910. Był to bunt przeciwko ruchowi postimpresjonistycznemu i boomowi produkcyjnemu rewolucji przemysłowej. Art nouveau był mocno inspirowany technikami stylistycznymi japońskiego drzeworytu i japońskim tradycyjnym tatuażem. Styl można scharakteryzować jako organiczny i zmysłowy, z dużym naciskiem na świat przyrody i kobiece piękno. Secesję spopularyzował czeski artysta Alphonse Mucha, który uważany był za pierwszego wielkiego grafika i zrewolucjonizował branżę reklamową. Jego prace, a konkretnie litografie oryginalnych i eterycznych kobiet, miały ogromny wpływ na tatuowanie neotradycyjne – w szczególności na sztukę stworzoną przez australijskiego tatuatora Emily Rose Murray.

Murray to neotradycyjny tatuator z Melbourne. Prowadzi prywatną pracownię i jest znana na całym świecie ze swoich czarujących i niezwykle rozpoznawalnych kobiecych twarzy. Cyganie, syreny i mityczne panny, które tworzy Murray, wywarły niesamowity wpływ na gatunek neotradycyjny, a także na całą branżę. Rzuć okiem na niektóre z jej najnowszych prac, a jeśli znajdziesz się w Australii, rozważ skontaktowanie się z nią w celu uzyskania niestandardowego dzieła sztuki.

Zdjęcie przez Instagram</p

Zdjęcie przez Instagram

Zdjęcie przez Instagram

Sprawdź te oszałamiające neo-tradycyjne tatuaże

<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram<a href=Zdjęcie przez Instagram

Nakrycie głowy z piór

Zdjęcie przez Instagram

Widzowie mogą stwierdzić, że Murray jest pod wpływem secesji ze względu na jej płynne linie, ozdobne detale i stonowaną paletę kolorów.