Kultura

Timmy B ma tatuaż w sercu

Jeśli chodzi o tatuowanie w stylu new school, niewielu artystów jest tak znanych i szanowanych jak Timmy B. Można nawet powiedzieć, że Timmy ma w sercu tatuaż. W tym chorym kawałku szyi, który niedawno zamieścił na swoim Instagramie, Timmy bierze to stwierdzenie i czyni je całkiem dosłownym.

Ono'Fajnie jest zobaczyć sposób, w jaki udało mu się połączyć maszynę do tatuażu i serce w jedno spójne dzieło sztuki. Biorąc pod uwagę, że prawie nie ma sposobu na zakrycie tatuażu na szyi, należy upewnić się, że robią piekło ze świetnym kawałkiem, a ten tatuaż idealnie pasuje do tego rachunku.

Na tej liście zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych tatuaży na szyję wszechczasów. Niektóre są jaskrawo kolorowe, jak ten powyżej, inne są czarno-szare ze złowrogimi obrazami, które mogłyby wywołać u dziecka koszmary. Jedyną rzeczą, która ich wszystkich łączy, jest to, że są niesamowitymi dziełami artyzmu, które zawsze będą na wystawie.

Częścią tego, co sprawia, że ​​tatuaże na szyi są tak fajne i seksowne, jest to, że wykonanie tatuażu w tak widocznym miejscu wymaga niewiarygodnej pewności siebie. Możesz sprawdzić więcej słodkich tatuaży na szyi pod tym linkiem. Pod tym linkiem możesz zobaczyć kilka pań z seksownymi tatuażami na szyi. A jeśli chcesz zobaczyć bardziej imponujące prace artysty Freshly Inked Timmy B, możesz kliknąć tutaj.

Jeśli masz tatuaż na karku, którym chcesz się z nami podzielić, hasztaguj nas dalej Instagram.

pina skulllada damski czołg ładna postawa

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Pina Skulllada" Luźny podkoszulek od Pretty Attitude Clothing