Kultura

Tatuaże tej kobiety są warte tysiąca słów

Istnieje co najmniej milion różnych powodów, dla których warto zrobić sobie tatuaż – jako rytuał przejścia, uczczenie pamięci ukochanej osoby, ze względów estetycznych, nawiązanie więzi z przyjacielem, a nawet zabicie nudy to doskonałe powody, aby uzyskać atrament. Ze wszystkich powodów, dla których warto się tatuować, jednym z najczęstszych i najbardziej wzruszających powodów jest oddanie hołdu jednemu'korzenie. Janelle Drury, dzisiaj's Inked Girl of the Day, robi to właśnie swoim atramentem.

"kocham [mój rękaw]," Janelle wyjaśnia. "Nie ma innego sposobu na opisanie tego, kim jestem. [rękaw] jest reprezentacją mojego dziedzictwa i pochodzenia, co jest ironiczne, ponieważ tatuaże nie są tak naprawdę widoczne na kobietach z Bliskiego Wschodu."

Z wyjątkiem syreny u jej boku cała Janelle'Atrament jest związany z jej bliskowschodnim dziedzictwem; mandale, geometryczne gwiazdy i arabska kaligrafia pomagają opowiedzieć historię nie tylko Janelle, ale także jej przodków. Janelle planuje w niedalekiej przyszłości dokończyć rękaw, wypełniając go bardziej geometrycznymi gwiazdami.

Jak widać, przeglądając jej galerię zdjęć, Janelle to coś więcej niż jej przemyślany rękaw – jest także cudowną kobietą o fantastycznych kształtach. Możesz zobaczyć wszystkie jej zmysłowe zdjęcia na jej profilu Inked Girls tutaj. 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej dziewczyn takich jak Janelle, kliknij tutaj. A jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać naszą kolejną Inked Girl of the Day, możesz przesłać swoje portfolio tutaj. 

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "wiosłuj, oh" Koszulka Goodie Two Sleeves