Kultura

Tatuaże nie są w menu w tokijskiej restauracji Nude

Wiele trendów w wykwintnej kuchni na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco dziwnych. Pomyśl tylko, jak ludzie zareagowali, gdy po raz pierwszy podano im przystawkę za 75 USD z twarzą świni i pianką ze szparagów. Najnowszy trend podnoszący brwi w świecie kulinarnym nie ma nic wspólnego z jedzeniem w danym miejscu, ale koncentruje się na sposobie spożywania jedzenia – nago. To'racja, ludzie rozbierają się i jedzą wymyślne posiłki w tym samym czasie "strój" Zjadam miskę płatków śniadaniowych o 3:30 rano. Ale zanim będziesz zbyt podekscytowany uderzeniem w Tokio?'s Amrita aby doświadczyć jedzenia nago, lepiej upewnij się, że nie'nie mam żadnych tatuaży – tusz jest zabroniony w restauracji.

Jeśli ty'wciąż jesteś dziewiczym płótnem, nadal możesz nie być w stanie zjeść obiadu w przereklamowanej jadłodajni; odwracają także starszych i otyłych klientów od jedzenia au naturel. Według restauracji?'s osoby, które ukończyły 60 rok życia oraz osoby, które mają więcej niż 15 km więcej "Średnia waga" nie będą mogli wejść do restauracji, zgodnie z Wiadomości o rakietach.

To jest ochydne. I tak, ja'm nie tylko mówić o jedzeniu w pokoju pełnym ludzi w papierowej bieliźnie. Zakaz wstępu do restauracji ze względu na wiek, wagę lub tatuaż jest całkowicie niedopuszczalny. I jeszcze, według Eater, wyskakująca restauracja jest w pełni zarezerwowana.

Tatuaże zawsze były dość trudnym tematem w Japonii. Jak Amerykanie to'łatwo jest nam pomyśleć o wszystkich niesamowitych artystach i pięknej tradycji japońskiego tatuażu i założyć, że tatuaże są celebrowane w Japonii. Nie o to chodzi. Ze względu na ich powiązania z przestępczym półświatkiem były jeszcze do niedawna ogromnym tabu. Większość tradycyjnych uzdrowisk do niedawna zakazywała wytatuowanym osobom wstępu do nich, ponieważ były wzywane do tego złagodzić te ograniczenia. Ono'Szkoda, ale nie do końca nieoczekiwane, że tatuaże nie są dozwolone w restauracji dla nudystów w Tokio.

W Inked lubimy walczyć o sprawę, gdy widzimy wykluczenie lub dyskryminację osób z tatuażami. To po prostu jest't prawo do osądzania człowieka na podstawie jego sztuki ciała i jako społeczeństwo powinniśmy być daleko poza tym. Teraz, biorąc to pod uwagę, nie'Myślę, że każdemu z nas, wytatuowanych ludzi, brakuje tutaj niczego. Czy naprawdę chcesz wydać kilkaset dolców na jedzenie w pokoju wypełnionym niezręcznymi ludźmi w papierowej bieliźnie? ja na pewno nie't, zwłaszcza gdy w samym Tokio jest około 1000 niesamowitych miejsc na ramen.

czaszka kieliszek

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Skazana czaszka" Kieliszek