Kultura

Tatuaż Liam Payne’s Roses może być hołdem dla Cheryl Cole Romance

Najnowsza plotka o związku krążąca wokół One Direction to fakt, że Liam Payne może spotykać się z sędzią „X Factor” Cheryl Cole, a niektórzy nawet spekulują, że tatuaż z różami, który Liam namalował na ręce w styczniu, może być hołdem dla nieoczekiwanego nowego romans. Tatuaż z różami Liama ​​Payne’a jest wytatuowany na wierzchu jego lewej dłoni, w tym samym miejscu, co tatuaż orła na jego przeciwnej ręce i, jeśli plotki są prawdziwe, może być podstępnym hołdem dla Cheryl Cole, która miała gigantyczne angielskie róże tatuaż wytatuowany na jej plecach, pośladkach i udach w marcu 2013 roku. Wspaniały kawałek został wytatuowany przez jedynego Nikko Hurtado. 

Wygląda na to, że chociaż Cheryl Cole i Liam Payne znają się od dłuższego czasu (była sędzią w „The X Factor”, kiedy Liam po raz pierwszy przesłuchiwał w 2008 roku w wieku 14 lat), dopiero w grudniu zaczęli rozmawiać o tym, że naprawdę się spotykają, kiedy Cheryl rozstała się z mężem Jean-Bernardem Fernandez-Versini, z którym spotykała się tylko trzy miesiące przed ślubem. Liam zerwał z długoletnią dziewczyną Sophią Smith w październiku, a zaledwie miesiąc po tym, jak zaczął się rzekomy romans jego i Cheryl, Liam poszedł pod igłę do swojego nowego tatuażu z różami.

Liam Payne Cheryl Cole

Pierwsze plotki o możliwym romansie między Cheryl Cole i Liamem Payne zaczęły krążyć, gdy Cheryl przesłała na Instagram zdjęcie, na którym przytula się do tajemniczego mężczyzny. Następnie pojawiło się kolejne zdjęcie opublikowane 2 marca, przedstawiające Cheryl i trzech mężczyzn, w tym Liama, z podpisem „Mój tajemniczy mężczyzna w kolejce #whosthemysteryman #whoisit #whosworthit”. Liam zdawał się potwierdzać plotki o randkach, gdy tego samego dnia opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym jest oparty na ramionach Cheryl na tylnym siedzeniu samochodu.

Sprawy jeszcze bardziej wymknęły się spod kontroli, gdy Liam opublikował czarno-białe selfie na Instagramie, na którym jest bez koszuli, a Cheryl pokazuje znak pokoju, który zrobił zdjęcie profilowe, a następnie natychmiast usunął (prawdopodobnie dlatego, że Cheryl zaczęła otrzymywać groźby śmierci. Spójrzmy prawdzie w oczy, zagorzali fani One Direction mogą być dość brutalni). Właściwie, teraz, gdy o tym myślimy, pierwsza wskazówka o możliwym romansie między Liamem Payne i Cheryl Cole pojawiła się w Walentynki, kiedy 22-latek opublikował zdjęcie pojedynczej czerwonej róży z napisem „Szczęśliwego walentynkowego dziecka”.

Liam i Cheryl1

Jednak dla Cheryl Fernandez-Versini nie były to wszystkie róże. Odkąd wiadomość o ich rzekomym, obiecującym romansie została po raz pierwszy upubliczniona, piosenkarka otrzymała falę nadużyć ze strony fanów One Direction i została poddana wulgarnym obelgom ze strony tych, którzy są przerażeni dziesięcioletnią różnicą wieku pary. Jeden szczególnie paskudny One Directioner grzmiał: F*** off Cheryl. Możesz mieć każdego mężczyznę na świecie. Odsuń się od mojego Liama, bo inaczej będziemy mieć problemy. Mimo wszystkich hejterów Liam i Cheryl wydają się być szczęśliwi i kto wie, może pewnego dnia zastąpi swoją „Pani. Tatuaż na szyi Cole’a z kilkoma napisami „Pani. Atrament Payne.

Dla obu płci

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Unisex "Czaszki Serce" Rozpinana bluza z kapturem od Inked x Cartel Ink