Kultura

13 wewnętrznych tatuaży na ustach

Ty'ponownie rozmawiasz ze uroczą dziewczyną w barze, ty'robienie wszystkiego dobrze: rozśmieszanie jej, komplementowanie jej zalet (i atramentu), patrzenie jej w oczy. Ono'idzie naprawdę dobrze, a przynajmniej tak myślisz, aż do BANG! duży "Pierdol się" tak samo, jak udajesz się do pierwszej bazy. Może jesteś uroczą dziewczyną w barze, z którą rozmawiasz, ale ty?'w tym momencie mam wystarczająco dużo płynnej odwagi w twoim systemie, aby otwarcie powiedzieć, że'masz dość grania w grzeczną i cierpliwą grę, "UGRYŹ MNIE."

Te wewnętrzne tatuaże na ustach są małymi niespodziankami, które pomagają właścicielom, gdy ich głosy ich zawiodą. Założę się, że wielu ludzi kołysze sekretnym atramentem, ale skąd mielibyśmy wiedzieć, nie przyjaźniąc się lub, oczywiście, błysnąć. Tajemniczość to jeden z najfajniejszych punktów dotyczących tych małych facetów. Należy pamiętać, że co około pięć lat tusz blaknie z powodu nadmiernej śliny i substancji chemicznych, które dostają się do naszych ust, oznacza to po prostu, że płótno może wyświetlać mnóstwo tatuaży w ciągu jednego życia.

Teraz nie'czy byłoby fajnie, gdyby istniało coś takiego jak atrament smakowy? i'Myślę, że chipsy ziemniaczane w czekoladzie. Czy mogę to znak towarowy? Ciesz się listą, wytatuowani przyjaciele.

Własność ust Keha.To całkiem odrzucenie.Bada bing!Hej człowieku, masz szczęście.Dostępne na INKEDSHOP.COM:Szalony W Błonie.Siadajcie, panie.To, czego nie wie, nie zrani go.Cześć kotku!Dostępne na INKEDSHOP.COM: Podkolanówki KittyŚwietnie pasowałoby do tatuażu na palcach Cary Delevingne.Każdemu po swojemu.Słowo rady dla jej całujących się partnerów.Świat jest jej domem.Ten tatuaż nie jest grzechem.Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskieZapisać

Własność Ke$ha'usta.