Kultura

Siła jest silna dzięki tym tatuażom z Gwiezdnych Wojen

Niech czwarty będzie z Tobą! Aby uczcić to, co musi być najwspanialszym ze wszystkich świąt, stworzyliśmy kolejną listę niesamowitych tatuaży z Gwiezdnych Wojen. W Inked często określamy, jak bliski i drogi jest ludziom kawałek popkultury, na podstawie liczby tatuaży, które widzimy. Jasne, ostatnio jest wiele tatuaży Breaking Bad, a my'Na pewno widziałem więcej tatuaży Misfits, niż można było potrząsnąć kijem. Ale wszystko inne blednie w porównaniu z ogromną ilością tatuaży z Gwiezdnych Wojen. Jest tak wiele różnych i kreatywnych dzieł sztuki opartych na tych sześciu (wkrótce siedmiu) małych filmach, że po prostu musieliśmy podzielić się niektórymi z naszych ulubionych. Cieszyć się.

Tatuaż Dartha MaulaTatuaże C3PO i R2D2szturmowiec porusza się wzdłuż tatuażutatuaż harcerzaTorba na ramię Star Wars Tattoo Flash od Loungeflystacja bojowa szturmowcówTatuaż Boba Fett Gwiezdne WojnyTatuaż cesarza Palpatine'aGwiezdne Wojny Wicket Ewok TattooMęska koszulka Dark Side of the Moon Star War od Fifty5 ClothingTatuaż Wampy i Luke'a SkywalkeraTatuaż Sokół MillenniumEwok Wicket Tattootatuaż z YodąTorba na monety Ewok Star Wars od LoungeflyTatuaż Dartha Vadera Sand TrooperLuke Skywalker i Darth Vader walczą tatuażTatuaż admirała AckbaraTatuaż Dartha VaderaTatuaż Imperial Walker Bitwa o HothTatuaż myśliwca TIE Gwiezdne WojnyBiżuteria ze stali nierdzewnej Star Wars Imperial Symbol Ring InoxZniżka w sklepie z tuszem

Ono'Dziwnie jest zacząć tę listę od tatuażu z najbardziej znienawidzonego filmu z serii, ale Vivid Żywy's tatuaż Dartha Maula jest bliski ideału.