Kultura

Lady Gaga pokazała swoje tatuaże na gali Emmys

Galeria podąża za tekstem

Kiedy Lady Gaga rozpoczyna nowy projekt, staje się projektem. Kiedy stanęła przeciwko wojsku's "przywdziewać'nie pytaj, nie'nie powiedz" polityki, nosiła mięso na VMA 2010. Kiedy promowała swój album Born This Way, przyjechała na Grammy 2011 w jajku. Teraz, w oczekiwaniu na American Horror Story: Hotel, transformująca Gaga zabrała swoją postać Hrabiny poza ekran i na czerwony dywan Emmy, ale nie bez swoich tatuaży.

Z kreatywną Gagą na pokładzie AHS Hotel, seria koncentruje się na modzie. Oczywiście ikona stylu ukierunkowała się na hrabinę w eleganckiej czarnej sukni Brandona Maxwella, w komplecie z bielonym blond bobem i dużymi diamentami. Klasyczny wygląd miał jednak nowoczesny akcent. Gaga wyposażyła wszystkie swoje tatuaże na lewym boku i na ramionach, przenosząc je od uroku 1950 do glamour 2015. Maxwell, przyjaciel Gaga's, która zadebiutowała na wybiegu podczas ostatniego New York Fashion Week (przy pełnym wsparciu przyszłej pani Taylor Kinney), zbudowała suknię tak, jakby jej intencją było pokazanie jej atramentu.

Lady Gaga wręczyła nagrodę Richardowi Jenkinsowi za wybitnego głównego aktora w limitowanej serii lub filmie dla Olive Kitterage. Gaga był aktem klasowym w powiedzeniu, "Chociaż uwielbiam wznosić toast za kobiety, dziś wieczorem'jestem tu dla mężczyzn," zanim zadzwonisz do Jenkinsa w celu odebrania nagrody. W pełni spodziewamy się, że Gaga pojawi się w odbiorze w przyszłym roku.

Czy wspominaliśmy, że Hrabina przybyła do Emmy w białym Rolls Royce Phantomie? Każdy GIF jedynej Lady Gagi, który musisz zobaczyć, znajduje się w galerii. Dodatkowo musieliśmy podzielić się jednym z zaciekłych zwiastunów hotelu AHS poniżej.

American Horror Story: Hotel będzie emitowany w środę, 7 października.

Hrabina przybyła.Czy kiedykolwiek widziałeś w swoim życiu lepszą plątaninę włosów?I tak chodzisz po czerwonym dywanie.Co powiesz na ten PIERŚCIEŃ?Dostępne na INKEDSHOP.COM: DamskiePracuj, Gaga.Obsesja.Kiedy Richard Jenkins powiedział:Do widzenia.Dostępne na INKEDSHOP.COM:Zniżka w sklepie z tuszem

Hrabina przybyła.