Kultura

Popęd dawcy szpiku kostnego dla artysty Setha Kushnera

JHU Komiksy, Hang Dai Studios & Usuń obecny rak krwi: napęd dawcy szpiku kostnego na wsparcie Setha Kushnera

Komiksy JHU

32 Wschodnia 32. Ulica

Nowy Jork, Nowy Jork

Środa 28 maja 2014

18:00 – 20:00.

Hang Dai Studios zebrali jedne ze swoich najwspanialszych talentów, aby zebrać się na imprezie związanej z podpisami, na której możesz nie tylko zdobyć komiksy podpisane przez wspaniałych artystów, ale także możesz zrobić krok w kierunku zostania dawcą szpiku kostnego, pobierając wymazy od ludzi z Usuń raka krwi.

Podpisywanie odbywa się o godz Komiksy JHU w środę 28 maja, która jest również Światowym Dniem Walki z Rakiem Krwi. Oprócz świętowania Dziekana Haspiela sztuka w FF #5 wydarzenie jest wykorzystywane do pomocy Seth Kushner, twórca SCHMUCK, gdy walczy z białaczką.

Kushner jest w szpitalu i oczekuje na przeszczep szpiku kostnego i jak wielu innych dotkniętych białaczką nie znalazł jeszcze dawcy. Usuń Raka Krwi będzie rejestrować ludzi i testować, aby sprawdzić, czy są w stanie oddać. Zwykłym wymazem z policzka będziesz mógł zrobić pierwszy krok w ratowaniu czyjegoś życia.

Artyści podpisujący kontrakty to Haspiel (The Fox, American Splendor), Christa Cassano (The Giant Effect), Josh Neufield (The Vagabonds), Fred Van Lente (Archer). & Armstrong, Conan Barbarzyńca) i Joe Infurnari.

Wyjdź, baw się dobrze, zdobądź fajne komiksy i pomóż uratować czyjeś życie.

Sprawdź więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Dowiedz się więcej o usuwaniu raka krwi i o tym, co możesz zrobić, aby pomóc tutaj.