Kultura

Katie McGowan z Ink Master dzieli się swoją niesamowitą historią utraty wagi

Poznaj jej sekret sukcesu

W 2015 roku, sezon 6 Ink Master przedstawił nam tatuatorkę Katie McGowan. McGowan rywalizowała w programie ze swoim mentorem, Mattem O'Baugh, kończąc na 8 miejscu. Później wróciła z O'Baugh ponownie rywalizować w sezonie 10, Shop Wars, a para zajęła drugie miejsce w finale na żywo. I podczas gdy fani byli pod wrażeniem McGowan'Tatuowanie umiejętności w finale 10 sezonu, wszystkie oczy były skierowane na jej niesamowitą fizyczną transformację. Pomiędzy filmowaniem i tatuowaniem na żywo w Nowym Jorku, McGowan stracił imponującą wagę. A kiedy pojawiła się w Ink Master: Angels w jej rodzinnym stanie Arkansas, publiczność zobaczyła jeszcze większy postęp. Spotkaliśmy się z tatuatorką, aby dowiedzieć się, dlaczego zdecydowała się na zmianę i jak obecność w telewizji wpłynęła na jej samoocenę.

obraz2

Sprawdź wywiad

Nigdy wcześniej nie brałem pod uwagę udziału w Ink Master, ale żona Matta O'Baugha (i moja dobra przyjaciółka) Jessica bardzo zachęcała nas do przesłuchania i czuła, że ​​powinniśmy przynajmniej spróbować. Tak więc, jakby z kaprysu, Matt, mój współpracownik Paul Lee i ja zdecydowaliśmy się w sobotni wieczór jechać osiem godzin do Austin w Teksasie na otwarty casting, który odbył się w niedzielne popołudnie. Na szczęście przesłuchania poszły naprawdę dobrze, a producenci zapytali, czy moglibyśmy zostać z Mattem dodatkowy dzień, aby zrobić jeszcze kilka przesłuchań, tym razem przed kamerą. Kilka miesięcy później, po kilku telefonach i e-mailach z producentami, dostaliśmy zielone światło dla Ink Master Season 6Postanowiłem zacząć lepiej o siebie dbać z wielu powodów. Punkt zwrotny miał jednak miejsce w fabryce serników poza miastem. Pracowałem w ten weekend na konwencie tatuażu i jadłem w zasadzie tylko bzdury, bo tak myślałemNie wierzę, że obecność w telewizji odegrała jakąkolwiek rolę w mojej decyzji o rozpoczęciu regularnych ćwiczeń i dokonywaniu zdrowszych wyborów żywieniowych. A przynajmniej, jeśli tak, to nie jestem tego świadomy. Rozpoczęcie podróżyMoi wspaniali klienci i obserwatorzy na Instagramie nieustannie pytają mnie, jak schudłam. Obecnie opracowuję przewodnik, który szczegółowo opisuje, co rutynowo kupuję w sklepach spożywczych, co wybieram na posiłki i przekąski, które zabieram do pracy oraz jak wygląda dla mnie przeciętna sesja na siłowni. Moim pierwszym krokiem do utraty wagi było określenie zdrowej ilości kalorii, którą mógłbym spożywać każdego dnia. Połączyłem to z 30 minutami - 1 godziną treningu cardio trzy razy w tygodniu. Przewodnik, który tworzę razem, przedstawi wszystkie szczegóły każdej części mojego procesu, począwszy od początku mojej podróży.Odchudzanie (i utrzymanie zdrowej wagi) to dla mnie TAKA gra umysłowa. Jedzenie było i zawsze będzie ukochaną częścią mojego życia. Zanim stałem się bardziej konsekwentny w dokonywaniu lepszych wyborów żywieniowych, jedzenie często odgrywało niepotrzebnie destrukcyjną rolę w moim życiu. Znalazłbym jakikolwiek powód do jedzenia - jeśli świętuję jakąś okazję, jeśli czuję się rozczarowany, smutny, szczęśliwy, znudzony, jeśli spędzam czas z przyjaciółmi, którzy jedzą. Jadłem z wielu powodów, które nie miały nic wspólnego z głodem. Kiedy zacząłem ćwiczyć i jeść bardziej odpowiedzialnie, naprawdę poczułem znacznie lepsze poczucie samokontroli, a nawet miłości do siebie. Przewodnik, który tworzę, będzie również zawierał wskazówki, jak przełamać niektóre mentalne bariery utraty wagi, zwłaszcza bariery, które są tak powszechne na początku podróży.Jeśli chodzi o rozpoczęcie lub kontynuowanie podróżyBędę publikował aktualizacje mojego przewodnika po świeceniu na moim @katietattoos IG, więc bądź na bieżąco! I zawsze mam fajne pakiety naklejek i inne gadżety dostępne na mojej stronie www.katietattoos.com <3obraz4obraz6

1. Co skłoniło Cię do rywalizacji w Ink Master w sezonie 6, a następnie w sezonie 10??

Nigdy wcześniej nie brałem pod uwagę konkurowania na Ink Master, ale Matt O'Baugh'Żona (i moja dobra przyjaciółka) Jessica bardzo zachęcała nas do przesłuchania i czuła, że ​​powinniśmy przynajmniej spróbować. Tak więc, jakby z kaprysu, Matt, mój współpracownik Paul Lee i ja zdecydowaliśmy się w sobotni wieczór jechać osiem godzin do Austin w Teksasie na otwarty casting, który odbył się w niedzielne popołudnie. Na szczęście przesłuchania poszły naprawdę dobrze i producenci zapytali, czy Matt i ja moglibyśmy zostać dodatkowy dzień, aby zrobić jeszcze kilka przesłuchań, tym razem przed kamerą. Kilka miesięcy później, po kilku telefonach i e-mailach z producentami, dostaliśmy zielone światło dla Ink Master Season 6 "Mistrz kontra Uczeń." Byłem bardzo podekscytowany.

Kiedy producenci skontaktowali się ze mną w sprawie powrotu na sezon 9, czułem się bardziej niż kiedykolwiek zmotywowany do rywalizacji, ponieważ kilka lat lub doświadczenie na moim pasie i bardziej wykształcone spojrzenie na to, jak to jest konkurować w sytuacjach wysokiego ciśnienia. Tym razem tematem sezonu było "Sklep Wars." Matt O'Baugh też by konkurował, ale teraz jako mój partner reprezentujący nasz sklep. Dotarcie do finału 9 sezonu i samo bycie na scenie przed wszystkimi było tak surrealistycznym przeżyciem. Zwycięstwo w Ameryce's głos na "najlepszy tatuaż na żywo" bo mandala, którą zrobiłem w finale, wciąż wydaje się snem. i'm tak, bardzo wdzięczny za możliwości, ja'Musieliśmy konkurować w programie i uczestniczyć w spin-offach, Ink Master: Angels i Ink Master: Redemption.