Kultura

Harry Styles ma bardzo amerykański tatuaż

Dziewczyny! Słuchaj! Twój ulubiony One Directioner dostał nowy tatuaż i pocałował stary na pożegnanie. Harry Styles, już mocno wytatuowany łamacz serc, dostał Amerykę's wielki narodowy ptak, łysy orzeł, wytatuowany na prawym przedramieniu. Olbrzymi orzeł zakrywa swoje "rzeczy, które potrafię" tatuaż.

Styles był w Anguilli, kiedy ujęcie jego nowego atramentu pojawiło się po raz pierwszy 29 grudnia 2015 r. W styczniu 2014 r. Styles zakrył swoje "rzeczy, które potrafię'T" tatuaż na lewym przedramieniu z książką – ale nie byle jaką książką. 21-latek zakrył atrament najlepiej sprzedającą się i najszerzej rozpowszechnianą książką wszechczasów, Biblią Świętą. Można śmiało powiedzieć, że gwiazda popu oficjalnie odkryła, co może i może'nie. Z pewnością wybrał bardzo odważne symbole, aby zastąpić dawne tatuaże.

Podczas urlopu ze swojego niesamowicie znanego boysbandu Styles podobno nagrywał własną muzykę. Przepraszam oddanych Directioners, jego kariera solowa w pewnym momencie się rozpocznie. Czy odważymy się powiedzieć, że nowy tatuaż z orłem jest symbolem jego nowo odkrytej niezależności? Być może my'jesteś zbyt analityczny.

Według MI! Aktualności, Style "zarejestrował cztery nowe utwory w Amerykańskim Towarzystwie Kompozytorów, Autorów i Wydawców." Zatytułował piosenki, "Już w domu," "Kokosowiec," "Bez końca," oraz "5378 mil." Oczywiście świat musi się jeszcze nauczyć, kiedy Mr. Styles zaszaleje nam w uszach swoją solową muzyką. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak masowe emocje wypełniają serca nastolatków (i nie tylko), gdy marzą o dacie premiery.

Nasze ostatnie pytanie do Styles: Kto'czy artysta??

Harry z fanami w Anguilli zeszłej nocy 29.12. Zakrył swoje "rzeczy, które potrafię" tatuaż z orłem pic.twitter.com/HSKhwdy5LF

— Aktualizacja szwajcarska 1D (@1D_Swiss_Team) 30 grudnia 2015

">

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Król pieprzonego wszystkiego" Wielki Kubek