Kultura

Nowy tatuaż 20-latka wywołuje rozmowę na temat zdrowia psychicznego

Rebeka Miles' nowy tatuaż stał się wirusowy z właściwych powodów.

20-letni student Uniwersytetu George’a Foxa jest podobny do wielu studentów; ma tatuaże, nosi te zabawne opaski w kwiaty, które wszyscy kochamy, i niestety walczy z depresją. Czy'Czy wiesz, że problemy ze zdrowiem psychicznym były powszechne u młodych dorosłych? To jest problem i prawdopodobnie najważniejsze ujęcie Rebeki'odważne wyznanie. Według Narodowy Związek Chorób Psychicznych, "Co czwarta młoda osoba dorosła w wieku od 18 do 24 lat ma chorobę psychiczną, którą można zdiagnozować."

Różnica między Rebeką a wieloma innymi dwudziestoparolatkami polega na odwadze, którą wykazała, używając swojego tatuażu do rozpoczęcia poważnie ważnej rozmowy – rozmowy, którą ludzie zbyt często boją się dyskutować. Ujawniając swój nowy tatuaż w liście otwartym do rodziców zamieszczonym na jej stronie na Facebooku, Rebekah opisała swoją osobistą walkę z depresją oraz to, co choroba robi psychicznie, emocjonalnie i fizycznie z osobą..

Jej tatuaż jest szalenie sprytny. Gdy oglądany przez widza, czyta: "i'u mnie w porządku," ale gdy widziany z Rebeki'z punktu widzenia czyta "Ocal mnie." Pisze o tej iluzji, "Oznacza to, że inni widzą tę osobę, która wydaje się w porządku, ale w rzeczywistości wcale nie jest w porządku. Przypomina mi, że ludzie, którzy mogą wyglądać na szczęśliwych, mogą walczyć ze sobą." Tatuaż symbolizuje depresję na wielu frontach. Dla osoby walczącej z chorobą nie da się jej zignorować, ale łatwo ją zamaskować.

Później w liście napisała Rebeka, "Choroba psychiczna nie jest wyborem i prawdopodobnie w pewnym momencie dotknie każdego. Jeśli to tak duży problem, dlaczego nie rozmawiamy o tym??" Ona kontynuowała, "Dlatego mam ten tatuaż; są świetnym początkiem rozmowy. To zmusza mnie do mówienia o własnej walce i o tym, dlaczego świadomość jej jest ważna."

Rebeka's Poczta zdobył ponad 355 tys. polubień i został udostępniony prawie 300 000 razy. Ponad pół miliona ludzi uświadomiło sobie nie tylko jej historię, ale także fakty dotyczące depresji i tego, do czego jest zdolna choroba. Przeczytaj w całości jej poruszającą historię i sprawdź jej nowy atrament poniżej.

Dzięki za rozpoczęcie tej rozmowy, Rebekah.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207864868406352&zestaw=a.1720209891802.2101869.1434946208&typ = 1&teatr

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Nomczaszki" Zestaw foremek do ciastek autorstwa Fred & Przyjaciele