Kultura

Gwiazda Barcelony Neymar dodaje inspirujący tatuaż do swojej kolekcji

Normalnie powiedzielibyśmy, że zrobienie sobie tatuażu to szalenie egocentryczny akt i że należy tego unikać za wszelką cenę, ale w przypadku gwiazdy Barcelony Neymara's nowy tatuaż zrobimy wyjątek. Tatuaż autorstwa Miguel Bohigues przedstawia młodego Neymara wpatrującego się w fawelę, w której dorastał, zastanawiając się nad swoją przyszłością, i jest to niesamowicie niesamowity i inspirujący kawałek atramentu.

Znani piłkarze od dłuższego czasu słyną z imponujących kolekcji tatuaży. Do Neymara dołączają w tym klubie Lionel Messi, David Beckham, Zlatan Ibrahimovic, Sydney Leroux, Tim Howard i wielu, wielu innych. Heck, Neymar został wezwany przez fanów na początku tego roku za posiadanie tatuażu niesamowicie podobnego do tatuażu Beckhama's. Nikt nie będzie oskarżał Neymara o kradzież pomysłu na jego nowy i najbardziej wyjątkowy tatuaż.

Bohigues opublikował swoją pracę na swoim koncie na Instagramie, a także zdjęcie, na którym tatuuje 23-letniego skrzydłowego obok kilku całkiem elegancko wyglądających samochodów. W tatuażu młody Neymar rozmyśla o zdobywaniu trofeów, boisku piłkarskim i własnym domu z dala od slumsów, na które patrzy. W komentarzu obok tatuażu Bohigues wyjaśnia niektóre inspiracje dla tego utworu.

Borigues ciężko pracują nad piłkarzem supergwiazdą

Borigues ciężko pracują nad piłkarzem supergwiazdy

"Realizuj swoje cele," Bohigues mówi. "Widzimy młodego Neymara wspominającego swoje początki, miejsce, z którego pochodzi i jak przez lata wszystko wracało na drogę prowadzącą nas do miejsca, w którym możemy spełnić swoje marzenia. Neymar, jeszcze raz dziękuję za wpuszczenie mnie w swoją skórę i dziękuję za inspirowanie nas i sprawianie, że marzymy, że w każdym z nas jest Neymar."

Neymar nadal odgrywa kluczową rolę w niezwykle utalentowanej drużynie FC Barcelona, ​​która od zawsze rywalizuje zarówno w Lidze Mistrzów, jak i w Hiszpanii's La Liga. W tym sezonie został nieco spowolniony przez kontuzje i podobno jest celem transferowym Manchesteru United, ale nadal jest uważany za jednego z największych na świecie, ponieważ był na krótkiej liście kandydatów na ten rok's Balon d'Lub. Ono'Jest jasne, że marzenia dziecka widoczne w jego nowym tatuażu już się spełniły, ale my'ponowne zgadywanie, że duch rywalizacji w Neymar będzie nadal napędzał go do dalszej doskonałości na boisku.

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Męskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Mężczyźni's "Biegnij z wilkami" Rozpinana bluza z kapturem marki Sullen Clothing