Kultura

Flagowe usta są głównym kluczem czwartego lipca

Przygotowanie do czwartego lipca to zawsze wielka sprawa. W końcu świętujemy Amerykę – to…'Tylko słusznie tworzymy nasz najlepszy wygląd. Filmy instruktażowe dotyczące makijażu mogą cię przestraszyć (przerażają mnie!), ponieważ często są możliwe dzięki fantazyjnym produktom, pewnej ręce i Picasso'talent.

Dla tych z Was, którzy nie są kolejnym wielkim artystą, nie'niepokoić się. Poniższe filmy może zrobić prawie każdy, z wyjątkiem jednego lub dwóch. W przypadku jakichkolwiek wpadek rujnujących życie, sugerujemy złapanie najlepszego kumpla na wyjście i wspólne przygotowanie przed wyruszeniem na imprezę. Pamiętaj, że jeśli'idę na grilla, to?'Będzie gorąco i dlatego będziesz się pocić, a makijaż będzie spływał. Jeśli to'Czy to twoje sitko, nie?'t nałożyć – mniej znaczy więcej. Jeśli planujesz pływać w Czwartym, zachowaj minimalny makijaż i trzymaj się klasycznej czerwonej wargi, którą można ponownie nałożyć bez obaw.

PS. Jeśli nie'myślę, że ty?'jesteś w stanie namalować amerykańską flagę na twoich ustach (ty'nie jesteś sam), kliknij tutaj dla American Flag tymczasowy tatuaż warg od Violent Lips.

Dla tych z Was, którzy chcą złożyć oświadczenie, nie będąc zbyt krzykliwym:

Sztuka zdobienia paznokci, która przenosi patriotyzm na nowe skrajności:

Nie ma tu żadnego filmu *płaczące emoji*, ale wszystkie produkty niezbędne do stworzenia tej magii ust są wymienione poniżej:

Makijażpiękne usta amerykańskiej flagi

Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie krwawiły na czerwono, biało i na niebiesko:

Błyszczące czerwone, białe i niebieskie rzęsy wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, ale'są prawdziwymi ludźmi: 

Ukierunkuj swoją wewnętrzną pin-up i zachowaj klasę z odważną czerwoną wargą:

Chcesz, aby twoje oczy świeciły jaśniej niż fajerwerki? Nie szukaj dalej:

Aby uniknąć fauli na imprezie, oto jak NIE nosić makijażu na Czwartym. Ty'zostałem ostrzeżony:

tuszem czarna koszulka

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Logo z tuszem" Koszulka z dekoltem w serek od Inked