Kultura

Chcę twojej czaszki (na śniadanie)

Wszyscy wiedzą, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, ale dlaczego musi być takie nudne? Płatki zbożowe, płatki owsiane, tosty, jajecznica… jak człowiek ma się obudzić, jeśli jego śniadanie jest takie zblazowane. Baw się dobrze ze śniadaniem i zdobądź "Zabawna strona do góry czaszki" Jajko Zagroda przez Black Label. Zajmuje nudne jajka i zamienia je w strasznie wyglądającą czaszkę. Wrzuć pod nią kilka pasków boczku (jak na zdjęciu poniżej) i nagle ty'Będę jadł Jolly Roger na śniadanie.

Lubimy sobie wyobrażać, że kiedy Czarnobrody i jego załoga usiedli przy kuchennym stole po długiej nocy picia rumu i grabieży, cieszyli się jajkami w kształcie czaszki, takimi jak te. nie'które sprawiają, że chcesz zrobić to samo?

Jeśli piraci i czaszki są'Twoja rzecz, którą robisz'nie muszę zadowolić się nudnym śniadaniem, jest też Zabawna strona do góry Sowa jajko Corral. Whoooooooooo nie!'żeby ich śniadanie wyglądało jak sowa??

Obie te zagrody jajeczne rozjaśnią Twój poranek i sprawią, że zaczniesz dzień na właściwej stopie. Kiedy skończysz śniadanie z uśmiechem na twarzy,'Będę w stanie poradzić sobie ze wszystkim, co rzuci ci świat. Popularne quizy, niespodziewane wizyty teściów, opóźnienia w metrze — żadne z tych wydarzeń nie wpłynie na Ciebie w najmniejszym stopniu, jeśli zjesz śniadanie przyrządzone z "Zabawna strona do góry czaszki" Jajko Zagroda przez Black Label.

Udaj się do INKEDSHOP.PL dzisiaj i odbierz jeden. Śniadanie już nigdy nie będzie nudne.

Dostępne na INKEDSHOP.COM:

Dostępne na INKEDSHOP.COM: "Zabawna strona do góry czaszki" Jajko Zagroda