Kultura

Brzęcząca Blackwork

Najpopularniejszym kolorem tuszu do tatuażu jest czarny. Ono'Jest używany w prawie każdej formie tatuażu, czy to do odważnych konturów, czarnych i szarych kawałków, czy tylko do cieniowania. Więc jeśli chodzi o różne style tatuowania blackwork, nie powinno dziwić, że wielu artystów znajduje nowe sposoby i metody, aby urozmaicić tatuaże blackwork. Spojrzeć na Pierluigi Deliperi, na przykład. Ten niesamowity artysta ma siedzibę w Produkcja ekip tatuażu aż w Sassari we Włoszech. Deliperi zabija go ostatnio w czarnych i geometrycznych stylach dzięki swoim zabawnym skrzyżowaniom między czarnym i szarym realizmem, pracą z kropkami, geometrycznymi wzorami i blokowaniem kolorów.

Sprawdź niesamowitą szyję, klatkę piersiową i mostek powyżej, która została wykonana na innym tatuażyście, Diamante Murru. Deliperi był w stanie bezbłędnie połączyć pracę punktową z wzornictwem, a następnie dorzucić dwa główne przykłady realizmu czerni i szarości bez zakłócania ogólnego przepływu utworu. Uwielbiamy Deliperi'wykorzystanie negatywnej przestrzeni do uchwycenia naturalnej krzywizny Murru'ciała, dzięki czemu utwór wydaje się organiczny, a nie wymuszony. To samo można powiedzieć o Deliperi'subtelne wykorzystanie pracy z kropkami. Z daleka produkt wygląda, jakby można go było sprzedać w kolorze czarnym i linii, ale z bliska kropki stają się bardziej widoczne, co pozwala na bardziej miękkie odcienie i bardziej kobiecą estetykę.

Sprawdź więcej niesamowitych tatuaży w blackwork tutaj, a także niektóre z naszych ulubionych kobiecych elementów klatki piersiowej i tatuaży mostka!

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Damskie

Dostępne na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "Jack świętuje" Niedokończona bluza oversize firmy Lowbrow Art Company