Kultura

Adam Levine prezentuje nowy kawałek pleców

Wytatuowany frontman popowego zespołu Maroon 5 zrobił to ponownie. Wczoraj wieczorem, 15 listopada, Adam Levine dodał kolejny tatuaż do swojej rosnącej kolekcji. Ale to'Nie jest wielkim zaskoczeniem, że Levine dostanie kolejny tatuaż, zwłaszcza że sugerował ten kawałek od pięciu tygodni. Levine wie, jak wywołać napięcie, publikując na Instagramie dwa różne zbliżenia postępu nowego czarno-szarego utworu. Wielu podejrzewało w komentarzach, że ten nowy tatuaż będzie hołdem dla żony i Victorii's Secret Angel, Behati Prinsloo, ale Levine miał na myśli inną dziewczynę.

Levine ujawnił, że tajemniczy tatuaż nie był aniołem, jakiego oczekiwali fani, ale czarno-szarą syreną trzymającą czaszkę wykonaną przez tradycyjnego artystę, Bryan Randolph. Utwór obejmuje większość Levine'z powrotem, co wyjaśnia, dlaczego Levine poświęcił miesiące na pokazywanie tatuażu. Kawałek pasuje do boku Levine's inne tatuaże na plecach, odcisk łapy i pin-up girl z lat 20..

Zbliżenie, w toku ujęcie tatuażu.

Zbliżenie tatuażu w toku.

Levine był traktowany jak VIP podczas ostatniej sesji tatuażu z syreną, gdy artysta z San Rafael był w jego siedzibie w Beverly Hills za to, co żona Prinsloo nazywała "wizyta domowa." Chyba opłaca się być sławną gwiazdą rocka! Chociaż Levine ujawnił pełny tatuaż w mediach społecznościowych, nie jest jasne, czy będzie to ostatnia sesja tego utworu. Patrząc na fotografię na Instagramie, łatwo zauważyć, że na Levine są dwa zarysowane wróble'po prawej stronie, a Randolph wygląda na mniej więcej w połowie wykonaną dużą tradycyjną ramkę. Fani ikony popu będą musieli po prostu być na bieżąco, aby zobaczyć, jak tatuaż będzie wyglądał, gdy będzie's skończone. Niemniej jednak my'Cieszę się, że Levine udostępnił to uwodzicielskie czarno-szare zdjęcie, jak muzyka's elita dostaje tatuaże.

Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM: Kobiety

Dostępne teraz na INKEDSHOP.COM: Kobiety's "przywdziewać't być palantem" Koszulka od Cartel Ink