Wzory tatuaży

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Czy Donald Trump zostanie prezydentem? Czy Hilary? Odpowiedź tkwi w tatuażach! Tatuaże byłych i przyszłych prezydentów Stanów Zjednoczonych.

Ameryka miała dotychczas 44 prezydentów, w tym Baracka Obamę. Portrety 19 z nich trafiły na ludzką skórę. Niektórzy z tych, którzy kochają tatuaże, poświęcili część powierzchni skóry prezydentowi, którego najbardziej lubili i podziwiali. Są też osoby, które wytatuowały się osobom publicznym, które obecnie ubiegają się o prezydenturę.

Spośród wszystkich 44 prezydentów wiadomo, że 3 z nich miało tatuaże. James K. Polk, Andrew Jackson i Theodore Roosevelt zostali zarejestrowani! Wygląda na to, że James K. Polk, którego portretu nikt nigdy nie wytatuował na swojej skórze, był fanem symboli kanji. Miał taki, który oznaczał chętny.

Tatuaże byłych i przyszłych prezydentów Stanów Zjednoczonych:

Tatuaże byłych i przyszłych prezydentów Stanów Zjednoczonych to nie wszystkie poważne portrety. Jak widać, zobaczysz twarz Jamesa Buchanana wytatuowaną w bardzo nietypowym miejscu, najlepszą twarz Abrahama Lincolna i Donalda Trumpa jako dziecko! Znajdziesz tu także bardzo rzadki portret Millarda Fillmore’a.

Ludzie, którzy wybrali portrety prezydentów jako tatuaże, niekoniecznie są nacjonalistami, ale równie dobrze mogą nimi być. Prezydenci USA, którzy pozostali w pamięci zbiorowej, są prawdziwymi symbolami władzy i demokracji. Niektórzy mieli szczególne zachowania polityczne, inni są pamiętani za swoje działania i wpływy w skali globalnej.

22. George Washington, pierwszy amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Ponieważ George Washington był pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych, całkowicie rozumiem, dlaczego każdy Amerykanin chciałby go wytatuować. Nazywany także ojcem swojego kraju, George Washington został jednogłośnie wybrany w 1789 roku po pokonaniu Brytyjczyków. Założył Instytucję Prezydencji. Nawet jeśli jego twarz na tym zdjęciu wygląda, jakby się wyczerpywała, został przedstawiony ładnie i dokładnie. W końcu żywy tatuaż byłby przerażający.

21. Thomas Jefferson, trzeci amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Thomas Jefferson jest jednym z autorów Deklaracji Niepodległości i jednym z najbardziej wpływowych Ojców Założycieli USA. Jego twarz pojawia się na dwudolarowym banknocie i na ciele tej osoby. Nie jest zbyt popularny wśród ludzi, którzy robią tatuaże portretowe, nawet jeśli jego znaczenie jako prezydenta jest bardzo doceniane. Tatuator, który wykonał ten realistyczny portret, dodał pewnej głębi, nie sądzisz??

20. Andrew Jackson, siódmy amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

To trochę karykatura Andrew Jacksona. Sądząc po tym, jak wygląda, nie był pisany tuszem zbyt dawno temu. Miło wiedzieć, że ktoś wciąż go pamięta, biorąc pod uwagę, że naprawdę miał problemy z zostaniem prezydentem. Ten rysunek przedstawia go jako starca z siwymi włosami i krzaczastymi brwiami. Wyraz jego twarzy sugeruje mądrość, a nie troskę, jak to przedstawia większość jego portretów. Zabawnym faktem na jego temat jest to, że miał tatuaż z indiańskim tomahawkiem. To było wbrew wszystkiemu, w co wierzył, ale myślę, że lubił atrament!

19. Martin Van Buren, ósmy prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Znakomity portret, ten tatuaż jest jednym z tatuaży byłych i przyszłych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Przedstawia Martina Van Burena, który był pierwszym prezydentem urodzonym jako obywatel amerykański. Jego poprzednicy urodzili się obywatelami brytyjskimi. Chociaż wygląda na czarno, powinieneś wiedzieć, że nie był. Tatuator musiał użyć ciemniejszych odcieni, aby podkreślić swoje naprawdę białe włosy.

18. Millard Fillmore, 13. amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Ten tatuaż Millard Fillmore jest jednym z niewielu, które istnieją. Jego portret nie został narysowany w realistyczny sposób, ale nadal wygląda bardzo podobnie do niego. Można powiedzieć, że jest to kreskówkowy portret kreskowy. Ta technika jest naiwna i nieaktualna, więc ten tatuaż może być stary! Jedną ciekawą rzeczą, którą należy wiedzieć o Millardzie Fillmore, jest to, że lubił luksusowe rzeczy. Jego żona miała pierwszą wannę z bieżącą wodą z Białego Domu.

17. James Buchanan, 15. amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Umieszczenie tego tatuażu Jamesa Buchanana jest rzadkie. Jeśli jednak pomyślisz o tym, że jest homoseksualistą, sprawy mogą nabrać sensu. Był pierwszym amerykańskim prezydentem, który nie ożenił się, ale plotka głosi, że był w długotrwałym związku z Williamem R. Kingiem. Ten tatuaż może uhonorować pierwszego amerykańskiego prezydenta gejów lub może po prostu oznaczać podziw dla jego pracy, próbującej zadowolić zarówno Północ, jak i Południe.

16. Abraham Lincoln, 16. amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Ten naprawdę dobrze wykonany portret Abrahama Lincolna jest częścią 20 najlepszych tatuaży byłych i przyszłych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Jego największym osiągnięciem jako prezydenta było wydanie Proklamacji Emancypacji, która ogłosiła na zawsze uwolnienie tych niewolników w Konfederacji. Był współwłaścicielem baru w Springfield o nazwie Saloon. Abraham Lincoln zbudował swoją drogę po walce o przetrwanie śmierci rodziców, więc jego życie jest inspirujące.

15. Ulysses S. Grant, osiemnasty amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Ulysses S. Grant był wojownikiem i bohaterem. Pod bezpośrednim nadzorem Abrahama Lincolna brał udział w wielu bitwach i poprowadził swój sztab armii do zwycięstwa. Jako prezydent po prostu trzymał wszystko pod kontrolą i interweniował, gdy coś poszło nie tak. Zmarł na raka, ale przez kilka lat żył w luksusie. Kiedyś dostał mandat za zbyt szybką jazdę konną. Tak, to było w latach 60. XIX wieku! Ten tatuaż jest jego realistycznym portretem wraz z plakietką z imieniem.

14. William McKinley, 25. amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

William McKinley poprowadził naród do zwycięstwa w wojnie hiszpańsko-amerykańskiej. Studiował prawo i był doceniany za osobowość i inteligencję. Podobno w klapie płaszcza nosił czerwony goździk. Zanim został zamordowany, podarował goździk małej dziewczynce. Ten portretowy tatuaż odzwierciedla zaniepokojoną i zaabsorbowaną osobowość McKinleya. Dodanie czerwonego goździka sprawiłoby, że ten tatuaż byłby kompletny. Poza tym ta technika tatuowania jest wyjątkowa.

13. Theodore Roosevelt, 26. prezydent Ameryki

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Theodore Roosevelt nie był typowym prezydentem. Ten dziwnie wyglądający mężczyzna był najmłodszym amerykańskim prezydentem, który wierzył w swoje postępowe reformy i miał silną politykę zagraniczną. Ponadto bardzo pasjonował się tatuażami! Miał wytatuowaną klatkę piersiową z wizerunkiem herbu jego rodziny. Mówiąc o rodzinie, zarówno jego żona, jak i matka zmarły tego samego dnia, w Walentynki. Myślę, że można go docenić jako osobę, prezydenta i fajny tatuaż!

12. Woodrow Wilson, 28. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Chociaż ten tatuaż nie jest w pełni skończony, wyraźnie widać, że wygląda jak twarz Woodrowa Wilsona na rachunku o wartości 100 000 USD. Podczas jego mandatu jego twarz faktycznie pojawiła się na takim rachunku. Jednak te banknoty miały być wykorzystywane przez banki tylko w przypadku dużych transakcji. Był liderem Ruchu Postępowego i prowadził Amerykę w I wojnie światowej. Chociaż nie jest to najlepsza jego reprezentacja, to tatuaż, który wiele mówi.

11. Harry S. Truman, 33. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Umieszczony na łydce faceta portret Harry’ego S. Trumana jest częścią nielicznych tatuaży byłych i przyszłych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Był demokratą, a jego nazwisko często kojarzy się z Hiroszimą i Nagasaki. Napis towarzyszący temu tatuażowi może odnosić się do jego intensywnego zaangażowania w konflikty zbrojne. Jednym fajnym faktem na jego temat jest to, że nie miał innego imienia poza Harrym, ale zamiast tego używał inicjału S. To nie jest realistyczny tatuaż, ale interpretacja portretu byłego prezydenta. Wygląda trochę jak pierwszy Superman, jeśli mnie zapytasz.

10. John F. Kennedy, 35. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

John F. Kennedy jest najmłodszym zmarłym amerykańskim prezydentem. Jego śmierć była tragiczna, ponieważ został zamordowany, więc ten tatuaż może być jednocześnie oznaką podziwu i żałoby. Poszedł do Harvardu, marynarki wojennej i był także kongresmanem. W rzeczywistości jego tata napisał dla niego niepochlebny list wstępny, ale to nie powstrzymało go przed osiągnięciem wyższego poziomu. Hołd czy nie, ten tatuaż wygląda świetnie! Biorąc pod uwagę słynne słowa Kennedy’ego: „Nie pytaj, co twój kraj może dla ciebie zrobić – zapytaj, co możesz zrobić dla swojego kraju, myślę, że można śmiało powiedzieć, że ten facet jest patriotą.

9. Richard Nixon, 37. amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Znany jako pierwszy prezydent, który odwiedził 50 stanów Ameryki, Richard Nixon wygląda całkiem fajnie z niebieskimi włosami! Jest popularny nie tylko dzięki temu, co robił jako prezydent, ale także dzięki Futuramie. Animowany sitcom Futurama przedstawia Richarda Nixona w zabawnym świetle, przypominając o jego rezygnacji z powodu afery Watergate i charakterystycznych gestach. Ta nowoczesna interpretacja jego cech i osobowości wygląda całkiem nieźle!

8. Jimmy Carter, 39. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Nie najlepszy rysunek Jimmy’ego Cartera, ten tatuaż jest prosty. Podczas swojej kadencji miał lepsze zęby niż na tym obrazie, ale jego intencje zawsze były na pierwszym miejscu. Był demokratą i pacyfistą, więc kto nie chciałby namalować jego portretu? Prawdopodobnie nie najprzystojniejszy prezydent, Jimmy Carter dbał o prawa człowieka i starał się znaleźć pokojowe rozwiązania wszystkiego. Wierzył w kosmitów i był przekonany, że zobaczył UFO w 1973 roku. Czy podzielasz jego przekonania??

7. Ronald Reagan, 40. amerykański prezydent

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Ronald Reagan, nie tylko polityk, ale i aktor, został w 1940 roku odznaczony Nagrodą Prawie Idealnej Postaci Męskiej. Był liberalny, a potem konserwatywny, ale skupił się na zwiększeniu zatrudnienia i wzmocnieniu obrony narodowej. Ponieważ ma już młodość w tym tatuażu portretowym, nie został wybrany za bycie dobrym aktorem, ale za bycie dobrym prezydentem. Poleganie na uzyskaniu pokoju poprzez siła, jego wizerunek jest teraz uwieczniony na czyjejś skórze.

6. Bill Clinton, 42. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Szczęśliwy i uśmiechnięty, ten tatuaż Billa Clintona mówi wszystko o jego wyluzowanej postawie. Był uprzejmy i taktowny, starając się utrzymać wysoki wskaźnik zatrudnienia i niską inflację. Dyskryminacja rasowa nie była czymś, co mógł tolerować i promował demokrację we wszystkim, co robił. Bill Clinton może służyć za przykład dla wielu ludzi, tak jak robi to dla osoby, która zrobiła tuszem swoją twarz na swoim ciele.

5. George W. Bush, 43. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

George W. Bush nie miał łatwego życia jako prezydent w przeciwieństwie do swojego ojca. Nie mógł zrobić tego, co obiecał, z powodu nieoczekiwanych i niszczycielskich wydarzeń. Sposób, w jaki poradził sobie z sytuacją, jest przyjemny i akceptowalny dla osób takich jak ta, która go wytatuowała. Sam portret nie jest arcydziełem, ale jest wystarczająco wyrazisty. To mały tatuaż, więc trudno dodać w nim zbyt wiele szczegółów. Czy wiesz, że był kapitanem drużyny cheerleaderek w liceum??

4. Barack Obama, 44. prezydent USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Pierwszy prezydent Afroamerykanów, Barack Obama, jest kochany przez większość Amerykanów. Jest typowym człowiekiem z klasy średniej, który ciężko pracował, aby dostać się tam, gdzie jest. Ten jego tatuaż jest wesoły i bardzo dobrze zrobiony. Szczególnie podobają mi się kolory, krawat, ta mała amerykańska flaga i jego uśmiech. To może być tatuaż, który wygląda dokładnie jak jego zdjęcie. W dzisiejszych czasach wszystko, co musisz zrobić, to zrobić zdjęcie tatuażyście i uzyskać to samo na swojej skórze.

3. Kandydaci Donalda Trumpa na prezydenta USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Powód, dla którego ktoś chciałby mieć małego Donalda Trumpa na swoim ciele, jest dla mnie tajemnicą. Jednak ten tatuaż jest uroczy w naprawdę dziwny sposób. Oprócz twarzy Trumpa jest też znak dolara, który całkowicie pasuje do jego obecnej sytuacji. Jest republikaninem i następnym możliwym prezydentem Stanów Zjednoczonych. To tylko jeden z tatuaży możliwych przyszłych prezydentów, które ludzie już dostali bez uwzględnienia tego aspektu.

2. Hillary Clinton kandyduje na prezydenta USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Teraz to jest Hillary Clinton z szerokim uśmiechem na twarzy i mruganiem! Z amerykańską flagą w tle jej portret wygląda, jakby był zrobiony na potrzeby jej kampanii. Jednak od dawna jest politykiem. Nie tylko Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Hillary Clinton była również senatorem przez 8 lat. Ktoś w nią wierzy i podziwia jej jakość tak bardzo, że zrobił jej tatuaż!

1. Bernie Sanders kandydaci na prezydenta USA

Przeszli i przyszli prezydenci Stanów Zjednoczonych Tatuaże

Ostatnio Bernie Sanders był demokratą najdłużej działającym niezależnym w historii Kongresu USA. Wiadomo, że sprzeciwia się wojnie w Iraku i polityce masowej inwigilacji. Bernie dostał miejsce na udzie tej kobiety, więc musiał coś zrobić dobrze! Mógłby zrobić znacznie więcej, ale to zależy tylko od przyszłorocznych wyborów. Przyszły prezydent czy nie, zdobył ten tatuaż w taki czy inny sposób!